Skip To Content
Pārskats

Zafira-e Life

Cena no 60 990 €

Zafira e-Life ir atpūtas telpas e-volūcija, Zafira Life saimes augstākās klases komforta flagmanis, tagad aprīkots ar pilnībā elektrisku piedziņu, lai jūsu biznesa pasažieri varētu ceļot vēl gludāk, klusāk un greznāk

Spilgtākās iezīmes

Efektivitāte

Pasažieru automobilis ar nulles emisiju

Jaunā Zafira-e Life ir augstākās klases pasažieru automobilis ar pilnībā elektriska transportlīdzekļa efektivitāti. Izbaudiet pirmklasīgu elastību un ērtības kabīnē un uz ceļa, jo, braucot bez izmešiem, Zafira-e Life ir piekļuve jebkuram pilsētas centram. Trīs izmēros un ar divu izmēru baterijām ar sniedzamību līdz 330 km tā piedāvā unikālu maksimāla komforta un pievilcīgu izmaksu kombināciju.

 

Jaunajai Zafira-e Life esot vienādi drošai un greznai, jūs varat pilnīgi paļauties uz tās visaptverošo vadītāja palīgsistēmu klāstu, kas ietver joslas ieturēšanas palīgu, vadītāja miegainības brīdinājumu, projekcijas ekrānu, priekšējo un 180 grādu aizmugurskata kameru, kā arī adaptīvos ksenona lukturus.

Bezkompromisa elastība

Pielāgota tieši jūsu vajadzībām

Jaunā Zafira-e Life ir ārkārtīgi pielāgojums elektriskais pasažieru automobilis, lai perfekti apmierinātu visas jūsu vajadzības,– ar garumu no kompaktiem 4,95 m līdz lielu ietilpību dodošiem 5,30 m.

 

Ar iespēju uzstādīt līdz pat deviņām sēdvietām jauno Zafira-e Life iespējams precīzi piemērot konkrētai situācijai vai vispārējām biznesa vajadzībām. Otrās un trešās rindas sēdekļus var bīdīt garenvirzienā, dodot vairāk vietas kājām, vai viegli pārkārtot, lai braucēji sēdētu viens otram pretī.

e-Info

Planuokite savo kelionę
Jaunās Zafira-e Life īpašais e-INFO instrumentu panelis vadītājam sniedz viegli un intuitīvi uztveramu enerģijas patēriņa vizualizāciju, nobraukuma rezervi un uzlādi reāllaikā, lai braucienus visas dienas garumā var plānot droši un precīzi.

Autobāņa drošs

Paveiciet vairāk nekā gaidīts

Ar iespēju izvēlēties baterijas sniedzamību no 230 līdz 330 km jaunā Zafira-e Life sniedz jums visu nepieciešamo elastību, vai tie būtu īsi pārbraucieni, braucieni uz lidostu, transporta pakalpojumi ar šoferi vai ilgāka fraktēšana, un tas viss ar nulles emisiju.

 

Pat garākajos braucienos vadītājam ir garantēta labsajūta, ko nodrošina uz vadītāju orientēts kokpits ar vadītāja informācijas klasteru, iebūvētu masāžas funkciju1 un lielisku ergonomiku. Vadītāji novērtēs izveicību, dinamiku, Opel piemītošo un viegli atpazīstamo vadīšanas pieredzi ar nekavējoši pieejamo elektrisko griezes momentu, kā arī plūdeno, bet mērķtiecīgo raksturu.

 

1 Pieejama tikai ar ādas sēdekļiem

Komforts

Atpūtas telpas e-volūcija

Lekāpjot pasažieri nekavējoties novērtē jaunās Zafira-e Life kabīni kā plašu, profesionāli atbalstošu vidi ar biznesa klases komfortu. Salons nodrošina jebkurai vajadzībai atbilstošu sēdvietu risinājumu ar iespēju uzņemt līdz pat deviņiem braucējiem un to bagāžu, kā arī iespēju pasažierus sasēdināt citu citam pretī.

Interjers piedāvā augstākās klases infoizklaidi un savienojamību ar jaunās Zafira-e Life 7" skārienekrānu un Multimedia Navi1 ar Live Navigation Services2. Vadītājs un pasažieri var piekļūt visai viņu mūzikai un saturam, vienkārši pieslēdzoties ar Android Auto™1,3 vai Apple CarPlay™1,3.

 

1 Papildaprīkojums

2 Live Navigation Services ietver satiksmes, autostāvvietu informāciju, interešu punktu meklēšanu tiešsaistē, laikapstākļu prognozes un satikmes drošības brīdinājumus (nav pieejams Vācijā un Šveicē)

3 Saderība un atsevišķu funkciju darbība var atšķirties atkarībā no ierīces tipa un operētājsistēmas versijas. Apple CarPlay™ ir Apple Inc. preču zīme, kas reģistrēta ASV un citās valstīs. Android Auto™ ir  Google Inc. reģistrēta preču zīme

Modeļi

Comfort

 • Gaisa spilveni priekšā, vadītājam un pasažierim, sānu drošības spilveni pirmajā rindā (galvai/krūtīm), Gaisa spilveni 2. un 3. rindas logiem
 • Transportlīdzekļa stabilizācijas sistēma (ESP) un braukšanas kalnā palīgsistēma 
 • Centrālā atslēga pasažierim un aizmugures zonā (ieskaitot bīdāmās durvis)
 • Halogēna lukturi, LED dienas gaitas lukturi
 • Miglas lukturi priekšā
 • Lietus sensors
 • Rokasbremze, automātiska
 • Klimata kontrole
 • Apsildāms vadītāja sēdeklis
 • Riepu spiediena monitorēšanas sistēma (TPMS)
 • Tērauda diski 16 x 7.0 J (melni), pilna diska uzlika
 • Elektriski regulējami priekšējie logi
 • Kruīza kontrole
 • Stūre ar ādas apdari un radio vadību
 • Priekšējais sēdeklis, vadītāja, ar rokas balstu, 6 virzienos regulējams
 • Priekšējais sēdeklis, pasažiera, fiksēts, ar uzglabāšanas nodalījumu
 • Otrā un trešā rinda, 1+2 sēdekļi
 • Bīdāmās sānu durvis, abās pusēs
 • Tonēti logu stikli
 • Bagāžnieka vāks ar fiksētu logu, ar apsildi un tīrītāju
 • Elektriski un apsildāmi ārējie spoguļi, 12V ligzda aizmugures zonā
 • Izskata pakete, bamperi, spoguļu korpusi, durvju rokturi un moldingi virsbūves krāsā, miglas lukturi
 • Novietošanas stāvvietā asistents, aizmugurē
 • Informācijas un izklaides sistēma ar 7" krāsainu skārienekrānu, Bluetooth, DAB+, USB, Apple CarPlay un Android Auto atbalstu
 • 3,5" krāsains vadītāja displejs

Labākās funkcijas klasē

Perfekti integrēta baterija
Jaunās Zafira-e Life pilnībā elektriskajai bezizmešu piedziņai enerģiju piegādā jaudīga 74 kWh litija jonu baterija, kas nodrošina sniedzamību no 230 līdz 330 km. Augsta enerģija blīvuma šūnas, moderna temperatūras regulēšana un vieda integrācija šasijā nozīmē ne vien ilgu kalpošanas laiku un uzticamu nobraukuma rezervi, bet arī zemu smaguma centru un vēl drošāku braukšanas raksturu.  
Bez trokšņa
Jaunās Zafira-e Life pilnībā elektriskā sistēma un klusā piedziņa dāvā klusu, relaksējošu un ārkārtīgi raitu braucienu. Vienalga, vai jūsu pasažieriem nepieciešams sarunāties vai tikai dzirdēt sevi domājam, jaunās Zafira-e Life kabīne ir mierpilna oāze. Perfekta pasažieru uzņemšanai un nogādei dzīvojamajās zonās. 
Reģeneratīvā bremzēšana
Jaunā Zafira-e Live brauc plūdeni – tas nāk par labu gan pasažieriem, gan maksimāli efektīvai enerģijas izlietošanai. Kolīdz jūs braukšanas laikā atlaižat akseleratora pedāli, reģeneratīvās bremzēšanas sistēma atgūst bremzēšanas kinētisko enerģiju un pārvērš to elektriskajā, atjaunojot nobraukuma rezervi. Tās intensīvākajā režīmā (B-Mode) īsus braucienus iespējams paveikt, darba bremzes neizmantojot vispār, tā samazinot nodilumu un uzturēšanas izmksas. 
Ātrā un vienkārša uzlāde
Jaunās Zafira-e Life ātrā uzlāde nozīmē, ka jūsu pasažieriem nekad nenāksies gaidīt. Tās augsta enerģijas blīvuma 75 kWh baterijas uzlādei līdzi 80 % līmenim, izmantojot  jebkuru publisko 100 kW uzlādes staciju, nepieciešamas tikai 30 minūtes. Iebūvētais lādētājs un uzlādes risinājumi mājās nodrošina maksimālu nobraukuma rezervi nakts laikā, jauno Zafira-e Life padarot par ideāli tīru un izmaksu efektīvu transportlīdzekli. 
Transportlīdzekļa datu pārraudzīšana
Jaunās Zafira-e Life transportlīdzekļa datu pārraudzīšana ar moderniem sensoriem un borta sistēmām nodrošina katra brauciena pārskatu, lai parādītu sniedzamību, apstākļus maršrutā un enerģijas izmaksas, lai jūs varētu braukt tik efektīvi, cik vien iespējams. 
Elektriskais atmaksājas
Uzņemiet pasažierus un atstājiet pagātnē bažas par degvielas cenām, nulles emisijas zonām un pieaugošiem transporta nodokļiem. Elektriskais transports ir katra pilsētas biznesa nākotne, ja tas vēlas būt rentabls. Jaunās Zafira-e Life elektriskā piedziņa nozīmē ārkārtīgi konkurētspējīgas kopējo īpašumtiesību izmaksas, ko vēl izdevīgākas padara valsts subsīdijas

Ko tālāk?