Iepriekšējais
 • Opel OnStar - Your personal connectivity and service assistant
Tālāk

KLIENTI DALĀS SAVOS STĀSTOS

ONSTAR PAKALPOJUMI

Opel OnStar - Services: Automatic Crash Response

TŪLĪTĒJA PALĪDZĪBA AVĀRIJAS GADĪJUMĀ: ONSTAR VAR GLĀBT JŪSU DZĪVĪBU.

 

Braukšana ar drošības sajūtu: OnStar ir līdzās, ja notiek avārija. Pat tad, ja jūs vairs nespējat izsaukt palīdzību.

 

Kas notiek pēc sadursmes?

Opel OnStar - Services: Smartphone App

WI-FI TĪKLĀJS. JŪSU AUTOMAŠĪNA BŪS TIEŠSAISTĒ JAU DRĪZ.

 

Cik lielu attālumu es varu nobraukt līdz brīdim, kad jāuzpilda degviela? Vai riepu spiediens ir atbilstošs? Kur īsti es novietoju savu automašīnu? Atbildes uz šiem jautājumiem iespējams noskaidrot, vienkārši izmantojot viedtālruni. Pat pirms izejat pa parādes durvīm.

Opel OnStar - Services: Roadside Assistance

ĀRKĀRTAS ZVANA PAKALPOJUMS PIEEJAMS VISU DIENNAKTI.

 

Reibonis, ģībšana, palpitācijas: ja jums, jūsu pasažieriem vai garāmgājējam nepieciešama medicīniskā palīdzība, mēs esam kopā ar jums.

Opel OnStar - Services: 24h Emergency Call

SALŪZUSI AUTOMAŠĪNA? ONSTAR!

 

Nakts laikā uz ceļa saplīsusi automašīna un mobilā tālruņa akumulators ir izlādējies? Vienkārši nospiediet OnStar pakalpojumu pogu, lai izveidotu savienojumu ar Opel palīdzību ceļā.

Opel OnStar - Services: Stolen Vehicle Assistance

PALĪDZĪBA AUTOMAŠĪNAS ZĀDZĪBAS GADĪJUMĀ.
MĒS PALĪDZĒSIM TO ATGŪT.

 

Vai jūsu automašīna ir nozagta? Mēs palīdzēsim policijai to atrast. Sekojiet zagļiem uz karstām pēdām, izmantojot OnStar.

Opel OnStar - Services: Vehicle Diagnostic

BEZ NEPATĪKAMIEM PĀRSTEIGUMIEM – AUTOMAŠĪNAS DIAGNOSTIKA.


Jūs neatrodaties automašīnā, bet OnStar to nekad nepamet!

Ja salonā iedegas brīdinājuma lampiņa vai ja kaut kas šķiet ne tā, vienkārši pajautājiet OnStar.

Opel OnStar - Services: Destination Download

TIEŠI UZ MĒRĶI – GALAMĒRĶA LEJUPIELĀDE.

 

Vai meklējat konkrētu restorānu vai nākamo degvielas uzpildes staciju? Nekādu problēmu: ar galamērķu lejupielādes funkciju jūs vienmēr esat soli priekšā.

Opel OnStar - Services: Data Privacy

JŪSU PRIVĀTUMS.
VISS IR JŪSU ZIŅĀ.

 

Tikai viens cilvēks izlemj, ko OnStar var un nevar darīt – JŪS.

Opel OnStar - Headline: Configure your Opel with OnStar

KONFIGURĒJIET SAVU OPEL, IZMANTOJOT ONSTAR

Opel OnStar - Headline: Your connection to OnStar

JŪSU SAVIENOJUMS AR ONSTAR

Go to Opel's Vehilce Configurator webpage
Go to Opel's Dealer Locator webpage
Close

Tieši Uz Mērķi – Galamērķa Lejupielāde

 • Kurp jūs vēlaties doties? Nospiediet pakalpojumu pogu, lai uzsāktu sarunu ar mums. Jūsu OnStar padomnieks sameklēs vēlamā galamērķa adresi un vienkārši nosūtīs to uz iebūvēto Opel navigācijas sistēmu. Jums tikai jāiekārtojas ērtāk un jādodas ceļā

 

 • Saudzējiet nervus un ietaupiet laiku: OnStar galamērķa lejupielādes funkcija ļauj bez pūlēm pārslēgties starp galamērķiem arī braukšanas laikā.

Galamērķu lejupielādes pakalpojums nav pieejams ADAM, Corsa un KARL automašīnās. Šim pakalpojumam nepieciešama Opel navigācijas sistēma un karšu dati. OnStar pakalpojumi ir jāaktivizē, tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un GPS pieejamības, un tiem ir atšķirīga pieejamība. Pēc izmēģinājuma perioda tiek piemērota maksa. OnStar abonēšanas paketes var atšķirties no bezmaksas izmēģinājuma perioda paketē iekļautajiem pakalpojumiem. Dažas funkcijas var nebūt pieejamas konkrētos modeļos vai apdares versijās. Piemērojami nosacījumi.

Close

Bez nepatīkamiem pārsteigumiem – automašīnas diagnostika.

Izmantojot automašīnas diagnostikas pakalpojumu, jūs jebkurā brīdī varat iegūt informāciju par automašīnas tehnisko stāvokli. Lai rīkotos laicīgi, ja rodas šaubas.1

 

 • Jūs vienmēr varat būt informēts par savas automašīnas tehnisko stāvokli. OnStar ik mēnesi nosūta jums e-pasta vēstuli. Tajā iekļauta svarīga informācija par jūsu automašīnu, piemēram, informācija par eļļas nolietojumu un riepu spiedienu. Mēs rūpējamies par to, lai jums vienmēr būtu pieejama būtiskā informācija.

 

 • Salonā iedegas brīdinājuma lampiņa? Vienkārši nospiediet pakalpojumu pogu un uzsāciet sarunu ar jūsu OnStar konsultantu. Izmantojot diagnostikas pakalpojumus, kas pieejami pēc pieprasījuma, OnStar konsultants var noteikt, vai radies bojājums, cik būtisks tas ir un vai nekavējoties jādodas uz servisu.

 

 • Vai jums patiešām jādodas uz servisu? Kaitinoši, bet OnStar atvieglo arī to: jūsu OnStar konsultants nosūta Opel pakalpojumu sniedzēja adresi tieši uz jūsu iebūvēto Opel navigācijas sistēmu.2

1 OnStar pakalpojumi ir jāaktivizē, tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma, un tiem ir atšķirīga pieejamība. Pēc izmēģinājuma perioda tiek piemērota maksa. OnStar abonēšanas paketes var atšķirties no bezmaksas izmēģinājuma perioda paketē iekļautajiem pakalpojumiem. Dažas funkcijas var nebūt pieejamas konkrētos modeļos vai apdares versijās. Piemērojami nosacījumi.

 

2 Galamērķu lejupielādes pakalpojums nav pieejams ADAM, Corsa un KARL automašīnās. Šim pakalpojumam nepieciešama Opel navigācijas sistēma un karšu dati.

Close

Ārkārtas zvana pakalpojums pieejams visu diennakti

Vai jums, jūsu pasažierim vai garāmgājējam nepieciešama medicīniskā palīdzība? Vienkārši nospiediet SOS pogu, un OnStar konsultants jums palīdzēs.

 

OnStar konsultants izmantos GPS, lai sniegtu informāciju par precīzu jūsu atrašanās vietu neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, kas uz norādīto atrašanās vietu dosies tik ātri, cik vien iespējams.1


1 OnStar pakalpojumi ir jāaktivizē, tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma, un tiem ir atšķirīga pieejamība. Pēc izmēģinājuma perioda tiek piemērota maksa. OnStar abonēšanas paketes var atšķirties no bezmaksas izmēģinājuma perioda paketē iekļautajiem pakalpojumiem. Dažas funkcijas var nebūt pieejamas konkrētos modeļos vai apdares versijās. Piemērojami nosacījumi.Close

Viss tiek kontrolēts – viedtālruņa lietojumprogrammas.

Pateicoties progresīvajai myOpel lietotnei, kas paredzēta OnStar, lietošanas komforts sasniedz jaunu līmeni. Un arī garlaicīgi nebūs.*1

 

 • Lai jebkurā brīdī iegūtu svarīgu informāciju par riepu spiedienu, eļļas nolietojumu un degvielas līmeni, vienkārši izmantojiet savu tālruni
 • Aizmirsāt aizslēgt automašīnu? Nekādu problēmu! Vienkārši aizslēdziet un atslēdziet automašīnas durvis ar viedtālruni2
 • Aizmirsāt, kur novietojāt automašīnu? Vienkārši nosakiet automašīnas atrašanās vietu tiešsaistē
 • Ieslēdziet gaismas un iedarbiniet signāltauri: jūs varēsiet redzēt un dzirdēt, kur novietota jūsu automašīna
 • Savā viedtālrunī ērti atrodiet vēlamo galamērķi, un adresi nosūtiet uz iebūvēto Opel navigācijas sistēmu3

 

Lai iegūtu visus OnStar mobilos pakalpojumus, vienkārši lejupielādējiet myOpel lietotni Google Play vai AppStore veikalā un ieinstalējiet to.

 

Ja savu viedtālruni ar viedtālruņa lietotni, kas paredzēta OnStar, neesat paņēmis līdzi, viens zvans OnStar speciālistiem ir viss, kas vajadzīgs. Pēc jūsu drošības koda (PIN) pārbaudes OnStar konsultants varēs atrast jūsu automašīnu un no attāluma atslēgt un aizslēgt to. Šādi iespējams rīkoties arī tad, ja automašīna aizslēgta netīši un tai nav iespējams piekļūt.


1 myOpel funkcijām nepieciešams aktīvs OnStar konts, tās ir atkarīgas no mobilā tīkla pārklājuma, un tām ir atšķirīga pieejamība. Piemērojami nosacījumi. Dažas funkcijas var nebūt pieejamas konkrētos modeļos, apdares versijās vai OnStar paketēs. Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk opel.lv/onstar. Piemērojami nosacījumi.

 

2 Durvju atslēgšana/aizslēgšana ar tālvadību nav pieejama modelī Meriva. Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk opel.lv/onstar.

 

3 Galamērķa lejupielādes pakalpojums nav pieejams ADAM, Corsa automašīnās. Šim pakalpojumam nepieciešama Opel navigācijas sistēma un karšu dati.

Close

Palīdzība automašīnas zādzības gadījumā.
Mēs palīdzēsim to atgūt.

Ja jūsu automašīna vairs neatrodas vietā, kur to novietojāt, iespējams, tā ir nozagta. OnStar1 var palīdzēt policijai atrast jūsu automašīnu.

 

Vienīgais, kas jādara jums – par zādzību jāpaziņo policijai. Jūsu OnStar konsultants var palīdzēt policijai automašīnas meklēšanā

 

 • OnStar atrod jūsu Opel automašīnu, izmantojot GPS, un seko tai. Tas nozīmē, ka policija zinās, kur tā atrodas.

 

 • Jūsu OnStar konsultants var pilnībā atspējot automašīnas aizdedzi – dzinējam apstājoties, zaglis vairs nevarēs iedarbināt jūsu automašīnu.

1 OnStar pakalpojumi ir jāaktivizē, tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma, un tiem ir atšķirīga pieejamība. Pēc izmēģinājuma perioda tiek piemērota maksa. OnStar abonēšanas paketes var atšķirties no bezmaksas izmēģinājuma perioda paketē iekļautajiem pakalpojumiem. Dažas funkcijas var nebūt pieejamas konkrētos modeļos vai apdares versijās. Piemērojami nosacījumi.

 

Close

Salūzusi automašīna? OnStar!

Automašīna salūzusi nepazīstamā vietā? Un mobilajam tālrunim ir vājš tīkla pārklājums? Vai izlādējies tālruņa akumulators? Nospiediet pakalpojumu pogu un sazinieties ar OnStar konsultantu.1 Konsultants piefiksēs jūsu problēmu un palīdzēs to atrisināt. OnStar sazināsies ar Opel “Palīdzība uz ceļa” pakalpojumu sniedzēju un, ja jūsu automašīna atbildīs Opel „Palīdzība uz ceļa“ noteikumiem, tie bez maksas nosūtīs uz jūsu atrašanās vietu profesionālu servisu.


1 OnStar pakalpojumi ir jāaktivizē, tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un GPS pieejamības. Pēc izmēģinājuma perioda tiek piemērota maksa. OnStar abonēšanas paketes var atšķirties no bezmaksas izmēģinājuma perioda paketē iekļautajiem pakalpojumiem. Dažas funkcijas var nebūt pieejamas konkrētos modeļos vai apdares versijās. Piemērojami nosacījumi.

 

2 Ja automašīnai nav spēkā Opel „Palīdzība uz ceļa“vai tā neatbilst noteikumiem, Opel “Palīdzība uz ceļa” pakalpojuma sniedzēji var pieprasīt samaksu par saviem pakalpojumiem.

Close

Jūsu privātums. Viss ir jūsu ziņā.

Aizsargājiet savu privātumu, vienkārši nospiežot pogu. OnStar nerīkojas bez jūsu ziņas.

 

 • Lai parūpētos par drošību, izveidojot kontu, jūs izvēlaties sev vēlamo PIN kodu. Ja vēlēsieties izmantot durvju tālvadības atslēgšanas un aizslēgšanas funkciju vai1 palīdzību automašīnas zādzības gadījumā, OnStar konsultants pajautās jūsu PIN kodu. Pavisam loģiski: nevis zaglim, bet gan tikai jums ir dota piekļuve automašīnai.

 

 • Ja aptuveni piecas sekundes turat nospiestu privātuma pogu, jūs jebkurā brīdī varat noslēpt savas automašīnas atrašanās vietu. Ja pārdomājat, atkal piecas sekundes turiet nospiestu privātuma pogu, un automašīnas atrašanās vieta atkal būs redzama. Vienīgais izņēmums ir avārijas situācija.2

 

 • Jūsu privātums mums ir svarīgs: mēs nekad neizplatīsim jūsu personas datus bez jūsu piekrišanas. Jūsu informācija tiks izpausta tikai OnStar un GM Holdings LLC (ASV), kā arī tā filiālēm (piemēram, Adam Opel GmbH), jūsu izvēlētajam dīlerim, uzņēmumiem, kas nodrošina vai sniedz OnStar pakalpojumus, kā arī pēc jūsu pieprasījuma citiem servisa pakalpojumu sniegšanas uzņēmumiem.

1 Durvju atslēgšana/aizslēgšana ar tālvadību nav pieejama modelī Meriva. Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk opel.lv/onstar.

2 Ja notikusi avārija vai jūsu transportlīdzeklis ir nozagts.

Close

Tūlītēja palīdzība avārijas gadījumā: OnStar var glābt jūsu dzīvību.

 • Avārijas palīgsistēma: aktivizējoties gaisa drošības spilvenam, ieslēdzas automātiskā avārijas palīgsistēma. Uz OnStar centru nekavējoties tiek nosūtīta visa svarīgā automašīnas informācija: atrašanās vieta, braukšanas virziens un pat avārijas smagums1.

 

 • Mēs runājam ar jums: īpaši apmācīti OnStar konsultanti uzsāks ar jums sarunu, izmantojot jūsu brīvroku tālruni – pat atrodoties ārzemēs, saruna norisināsies jūsu izvēlētā valodā2.

 

 • Katra sekunde ir no svara: kolīdz visa informācija ir saņemta un ir skaidrs, ka jums nepieciešama palīdzība, OnStar konsultants nekavējoties ziņo par to avārijas dienestiem.

 


1 OnStar pakalpojumi ir jāaktivizē, tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma, un tiem ir atšķirīga pieejamība. Pēc izmēģinājuma perioda tiek piemērota maksa. OnStar abonēšanas paketes var atšķirties no bezmaksas izmēģinājuma perioda paketē iekļautajiem pakalpojumiem. Piemērojami nosacījumi.

2 Lai varētu atbildēt uz jūsu zvanu pēc iespējas ātrāk, izņēmuma gadījumos jūs vispirms var savienot ar angļu valodā runājošu konsultantu.

Close
Opel OnStar - A direct call

Vajadzīgs tikai viens zvans

 

Automašīna salūzusi, nakts laikā atrodoties ārzemēs? Nevajag krist izmisumā: zvaniet uz OnStar, un mēs jums sniegsim ātru un profesionālu palīdzību.

 

 • Jums vajadzīga palīdzība? Vienkārši piezvaniet mums! Kompetenti konsultanti palīdzēs jums visu diennakti 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā.
 • Pazudusi atslēga? Esat aizmirsuši aizslēgt automašīnu? Nekādu problēmu! Sazinieties ar pakalpojumu centru, un mēs nekavējoties palīdzēsim jums.
 • OnStar ir pieejams visu diennakti arī vairākās Eiropas valstīs – protams, jūsu izvēlētā valodā1,2

1 Lai varētu atbildēt uz jūsu zvanu pēc iespējas ātrāk, izņēmuma gadījumos jūs vispirms var savienot ar angļu valodā runājošu konsultantu.

2 Lai apskatītu pieejamās valodas, noklikšķiniet šeit opel.lv/onstar.Close

Priekšējā sadrusme! Kas notiek tālāk? #thankyouOnStar

2015.gada 9.oktobris: Šarlote Tyson is ceļā pie draudzenes,un cieš sadursmē ar ptretīmbraucošu auto. Sākas panika. Pēc tam, viņai ir sargenģelis. Un tagad, neaizmirstams stāsts, ar ko dalīties.

 

Sadursmes gadījumā , jūsu Opel automašīnā esošie sensori automātiski ziņo par sadursmi OnStar konsultantam, kurš nepieciešamības gadījumā, nekavējoties var informēt avārijas dienestus. Automātiskā ziņošana par sadursmi ir tikai viena no daudzām inovatīvajām Opel OnStar funkcijām

Close

Šī kliente ir aizkustināta līdz asarām! #thankyouOnStar

2016. gada 3. marts: Eulalija Serrano savā Opel Zafira brauc caur Madridi. Krustojumā ceļš šķiet tukšs, bet te pēkšņi – trieciens. Šoks. Un nomierinoša balss kā no zila gaisa.

 

Sadursmes gadījumā jūsu Opel automašīnā esošie sensori automātiski ziņo par to OnStar servisa centram. OnStar konsultants nekavējoties sazinās ar jums caur brīvroku tālruni, lai izvērtētu situāciju. Ja nepieciešams, konsultants nosaka jūsu atrašanās vietu un nekavējoties informē avārijas dienestus. Automātiskā ziņošana par sadursmi ir tikai viena no daudzām inovatīvajām Opel OnStar funkcijām.

 

Close
Opel OnStar - The OnStar Buttons in your car

OnStar pogas jūsu automašīnā

 

Jums jānospiež tikai viena poga: automašīnā izvietotās trīs pogas ir viss, kas nepieciešams, lai saņemtu visaptverošus OnStar pakalpojumus. Tādējādi mēs vienmēr esam līdzās, ja vien jūs nevēlaties paslēpties un pazust.

 

Salonā izvietotās trīs pogas ir jūsu tiešā saikne ar OnStar:

 

 • Zilā pakalpojumu poga ātri savieno jūs ar OnStar padomnieku – šādā veidā jūs varat izmantot lielāko daļu OnStar pakalpojumu
 • Ārkārtas situācijā nospiediet sarkano SOS pogu. Jūs uzreiz savienos ar OnStar padomnieku, kurš pēc iespējas ātrāk sniegs nepieciešamo palīdzību.
 • Ja jūs nospiežat melno privātuma pogu un turat to nospiestu vismaz piecas sekundes, OnStar vairs nesekos jūsu automašīnas atrašanās vietai, izņemot ārkārtas situācijas, piemēram automašīnas zādzības gadījumā.
Close
Opel OnStar - Get The Smartphone App

Jūsu viedtālruņa lietojumprogrammas

 

Jūsu brauciens sākas mobilajā tālrunī: pārbaudiet automašīnas eļļas nolietojumu, pat neiekāpjot automašīnā! myOpel lietotne OnStar sistēmai palīdzēs, ja esat aizmirsis, kur novietojāt Opel automašīnu – vienkārši ar tālvadību ieslēdziet gaismas un signāltauri, lai atvieglotu tās atrašanu.

 

Ar myOpel lietotni OnStar1 sistēmai jūs varat:

 

 • Sazināties ar OnStar, lai arī kur jūs atrastos
 • Noskaidrot svarīgu transportlīdzekļa informāciju, piemēram, riepu spiedienu
 • Atslēgt vai aizslēgt automašīnu2
 • Tiešsaistē noskaidrot transportlīdzekļa atrašanās vietu
 • Ieslēgt gaismas un signāltauri, lai atrastu savu automašīnu
 • Bez grūtībām nosūtīt galamērķa adresi uz iebūvēto Opel navigācijas sistēmu3
 • Lai izmantotu visus OnStar pieejamos myOpel lietotnes pakalpojumus4, jūsu reģistrēšanās brīdī tiks izveidots myOpel konts

Lai izmantotu OnStar savā viedtālrunī, vienkārši lejupielādējiet myOpel lietotni Google Play veikalā. Ja izmantojat iPhone, myOpel Apple lietotni atradīsiet AppStore veikalā.

1 myOpel funkcijām nepieciešams aktīvs OnStar konts, tās ir atkarīgas no mobilā tīkla pārklājuma un GPS pieejamības, un tām ir atšķirīga pieejamība. Piemērojami nosacījumi. OnStar pakalpojumi ir jāaktivizē, tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma, un tiem ir atšķirīga pieejamība. Pēc izmēģinājuma perioda tiek piemērota maksa. OnStar abonēšanas paketes var atšķirties no bezmaksas izmēģinājuma perioda paketē iekļautajiem pakalpojumiem. Dažas funkcijas var nebūt pieejamas konkrētos modeļos, apdares versijās vai OnStar paketēs. Piemērojami nosacījumi.

2 Durvju atslēgšana/aizslēgšana ar tālvadību nav pieejama modelī Meriva. Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk opel.lv/onstar.

3 Galamērķa lejupielādes pakalpojums nav pieejams ADAM, Corsa un KARL automašīnās. Šim pakalpojumam nepieciešama Opel navigācijas sistēma un karšu dati.

4 Bez aktīva OnStar abonementa jūs nevarēsiet pilnībā izmantot OnStar pakalpojumus myOpel lietotnē.