Opel Cascada — drošība

Izmēģinājuma brauciens

Izmēģinājuma brauciens sniedz daudz vairāk informācijas nekā tūkstotis attēlu. Noklikšķiniet šeit, lai izbaudītu realitāti.

Piesakieties izmēģinājuma braucienam

Drošība un dvēseles miers.

Vai mīkstajam jumtam var piemist visa cietajā jumtā iestrādātā drošība? Strukturālās inženierijas attīstība, augstas izturības materiāli un īpašā aizsardzības sistēma apgāšanās gadījumā atbild uz šo jautājumu. Var gan.

Enlarge

Plašāka informācija par izturību

Jaunā Opel Cascada ietver jūs izturīgā drošības struktūrā, ko pastiprina papildu korpusa šķērselementi. Tam ir piestiprināti visi triecienu absorbējošie un slodzes izkliedēšanas līdzekļi. Elegantie vējstikla statņi ir norūdīti zem spiediena, un tajos ir ietverti velmēta tērauda armatūras stieņi, kas stiepjas zem durvīm. Tiem ir diagonāli aizsardzības stieņi, lai novērstu iespiedumus.

 

Aizmugures konstrukcijas stiprākajā vietā ir nostiprināti stieņi, kas aizsargā apgāšanās gadījumā. Parasti tie ir eleganti paslēpti no acīm. Tomēr, ja tie būs jums nepieciešami, tie vienā acumirklī būs gatavi jūs aizsargāt, jo to darbību aktivizē gaisa spilvenu sensori.


Enlarge

Uzlabota pasīvā drošība

Pilna izmēra priekšējie gaisa spilveni ir apvienoti ar īpaši lieliem sānu gaisa spilveniem, kas nodrošina papildu drošību galvai un ietilpst katras jaunās Opel Cascada standartaprīkojumā. Šīs ir modernākās aizsardzības funkcijas, kas saskaņoti darbojas ar citiem drošības līdzekļiem, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzības efektivitāti.

 

Citi līdzekļi ietver dubultos drošības jostu spriegotājus, kas ir izvietoti pirotehniski un ir īpaši veidoti, lai noturētu jūs optimāli drošākajā stāvoklī. Arī sēdekļu rāmjiem un stiprinājumiem, tāpat kā sevi pierādījušajiem Opel aktīvajiem galvas balstiem, ir nozīmīga loma drošībā. Trieciena gadījumā tie pārvietojas uz augšu un uz priekšu, lai pasargātu no straujiem triecieniem un ķermeņa augšdaļas traumām. Tikmēr jūsu ķermeņa otrā pusē sevi līdzvērtīgi pierādījusī pedāļu atvienošanas sistēma trieciena gadījumā atvieno pedāli, lai pasargātu no savainojumiem jūsu pēdas un apakšstilbus.


Pretaizdzīšanas aizsardzība

Jaunās Opel Cascada signalizācijas sistēma ir radīta, lai sniegtu jums pilnīgu dvēseles mieru. Jebkuru mēģinājumu iekļūt automašīnā pavadīs gaismu mirgošana un skaņas signāla atskaņošana. Šai sistēmai ir sava rezerves enerģijas padeve un tā sargā visu automašīnu un tās saturu, ieskaitot sastāvdaļas un diskus.