E-tehnoloģijas
Perfekti integrēts akumulators
Jaunais Vivaro Electric ir ideāls sabiedrotais ar 50 kWh akumulatoru ar autonomiju līdz 223 km  (i) Enerģijas patēriņš (komb.) 23,6–26,1 kWh/100 km, CO2 izmešu daudzums 0 g/km, autonomija (komb.) no 201 līdz 223 km (atkarībā no aprīkojuma versijas).  vai 75 kWh akumulatoru ar autonomiju līdz 352 km (i) Enerģijas patēriņš (komb.) 23,7–26,2 kWh/100 km, CO2 izmešu daudzums 0 g/km, autonomija (komb.) no 316 līdz 352 km (atkarībā no aprīkojuma versijas).  . Lieliski integrēts šasijā, akumulators nodrošina zemu smaguma centru un neierobežo braukšanas pozīciju vai kravas telpas tilpumu. 
Bez trokšņa

Piesaistiet uzmanību savam biznesam tikai pareizo iemeslu dēļ! Jaunā Vivaro Electric praktiski klusais elektrodzinējs ir ideāli piemērots blīvā pilsētas vidē, kas nozīmē, ka “nulles emisijas” attiecas kā uz trokšņa radīto piesārņojumu, tā arī uz izplūdes gāzēm.

 

Vivaro Electric darbojas klusi gan iekšpusē, gan ārpusē, Mazāks trokšņa līmenis nozīmē mazāk stresa un tā ir priekšrocība, īpaši garās darba dienās.

 
Reģeneratīvā bremzēšanas sistēma

Jaunajā Vivaro Electric ir pieejama vismodernākā bremžu sistēma. Braucot, tiklīdz noņemat kāju no akseleratora pedāļa, reģeneratīvās bremzēšanas sistēma uztver kinētisko enerģiju bremzēšanas laikā un pārvērš to elektroenerģijā, palielinot autonomiju.

 

Izvēloties reģenerācijas režīmu (B-Mode), lielāko daļu īsu braucienu varat nobraukt, tieši neizmantojot bremžu pedāli, tādējādi Jūs samazināt bremžu kluču nodilumu un ar to saistītās uzturēšanas izmaksas.

 
Ātra un ērta uzlāde

Sekojiet līdzi darba grafikam: jaunajam Vivaro Electric ir augsta enerģijas blīvuma 50 kWh un 75 kWh akumulatori. Jūs varat uzlādēt savu Vivaro Electric līdz pat 80% tikai 30 vai 45 minūtēs (i) Uzlādes laiks var atšķirties atkarībā no uzlādes stacijas veida un veiktspējas, ārējās temperatūras un akumulatora temperatūras.   100 kW ātrās uzlādes stacijās.

 

Standarta 7,4 kW vai papildus pieejamais 11 kW iebūvētais lādētājs nodrošina efektīvu un uzticamu uzlādi maiņstrāvas uzlādes stacijās vai piei privāti uzstādīta WallBox uxlādes risinājuma. Jūs varat būt drošs, ka Jūsu ikdienas bizness noritēs raiti.

 
Uzziniet vairāk par uzlādes iespējām