Skip To Content
Uzlāde

Kas jums patiešām jāzina par elektromobiļa uzlādi

Runājot par elektromobiļa uzlādi, visu nepieciešamo informāciju atradīsit šeit!

 

Ikdienas uzlādēšanai ieteicams uzlādēt ar lielāku ātrumu vai citur, nevis mājās. Šajā gadījumā esat nonācis pareizajā lapā: Tālāk mēs sniegsim jums padomus par to, kurš kabelis vislabāk atbilst jūsu uzlādes vajadzībām, un jūs uzzināsiet, kurš Wallbox ir piemērotākais jums. Turklāt jūs iegūsiet informāciju par mūsu Smart Wallbox pakalpojumiem, piemēram, savu tēriņu pārvaldību. Beigās sapratīsiet, ka: Braukšana ar elektrību ir lieliska izklaide, un automašīnas uzlāde ir tikpat vienkārša kā viedtālruņa uzlāde.

Pareizais kabelis jums

Jums ir dažādas iespējas, sākot no gataviem risinājumiem lietošanai mājās, līdz ātrajai uzlādei līdzstrāvas uzlādes stacijās

Gatavs doties: jūsu mājsaimniecības kontaktligzda

1,8 kW 

 

Uzlāde no parastās sadzīves kontaktligzdas ir vienkāršs risinājums: uzstādīšana nav nepieciešama, un atbilstošais standarta sadzīves kabelis (Mode 2) ir iekļauts jūsu Opel elektromobiļa komplektācijā.  Tas ir īpaši elastīgs risinājums, jo visur atrodamas mājsaimniecības kontaktligzdas.

 

Saziņu starp transportlīdzekli un uzlādes pieslēgvietu nodrošina tā saucamā kabeļa vadības kaste (ICCB), kas nodrošina uzlādes drošību 

 

Tomēr ņemiet vērā, ka parastais uzlādes ātrums ir aptuveni 10 km sniedzamības vienā uzlādes stundā1. Tāpēc, lai regulāri uzlādētu elektrisko transportlīdzekli, mēs vienmēr iesakām kādu no mūsu Wallbox risinājumiem. 

 

Šis uzlādes risinājums man ir piemērots, ja… 

 • Man ir nepieciešams rezerves risinājums, ja pie drauga mājās nevarēšu atrast publisku lādētāju utt. 
 • Man ir uzlādējams Plug-in Hibrīds (PHEV), ko var uzlādēt pa nakti2
Uzlabotā sadzīves uzlāde: green’ up sistēma no legrand

3,7 kW 

 

Green’ up ligzda no Legrand ir uzlabota mājsaimniecības ligzda, kas nodrošina divreiz lielāku uzlādes ātrumu (aptuveni 20 km sniedzamības vienā uzlādes stundā) nekā standarta mājsaimniecības kabelis (Mode 2) no parastās ligzdas.

 

Tomēr ir nepieciešams arī uzlabots sadzīves kabelis, lai nodrošinātu papildu veiktspēju, kad pievienojaties šai ligzdai. Kopā tie nodrošina maksimālu jaudu un garantē ātru uzlādi un drošu darbības režīmu bez pārkaršanas. 

 

Šis uzlādes risinājums man ir piemērots, ja… 

 • Es parasti ikdienā nobraucu krietni zem 200 km. 
 • Es galvenokārt uzlādēju savu transportlīdzekli citur, piemēram pie sava darba. 
 • Man ir uzlādējamais Plug-in Hibrīds (PHEV), kuru var uzlādēt aptuveni 4 stundu laikā.
Paātrinātā uzlāde: uzāde mājās vai ceļā

7,4 kW / 11 kW 

 

Vēlaties ātri un ērti uzlādēt mājās? Tad pie sienas vai pie staba piestiprināta uzlādes stacija ir piemērots risinājums jums.

 

Opel piedāvā dažāda veida gan vienfāzes, gan trīsfāžu Wallbox un Smart Wallbox,kas atbilst jūsu automašīnas iebūvētajam lādētājam (OBC). 

 

Wallbox parasti ir fiksēts Mode 3 uzlādes kabelis. Tas ir tāds pats, kādu izmantot publiskajos maiņstrāvas lādētājos. Steigai jums vajag arī pārvietojumu risinājumu! 

 

Šis uzlādes risinājums man ir piemērots, ja… 

 • Es regulāri uzlādēju elektrisko transportlīdzekli mājās vai ikdienas steigā. 
 • Man nakts laikā jāuzlādē ikdienai nepieciešamais.
Publiskā ātrā uzlāde
Šoseju malā bieži var atrast ātros lādētājus (līdzstrāvas uzlādes stacijas), tāpēc 30 minūšu kafijas pauzes laikā, Corsa-e akumulatoru var uzlādēt par 80%.1

DC uzlādes stacijām parasti ir fiksēts Mode 4 uzlādes kabelis. 

 

Ņemiet vērā, ka tikai mūsu elektriskajiem transportlīdzekļiem (BEVs) ir lādēšanas ports līdzstrāvas DC uzlādei (Combined Charging System = CCS4), bet Plug-in hibrīdiem (PHEVs) tādu nav, jo ir zemāka akumulatora ietilpība. 

 

Šis uzlādes risinājums man ir piemērots, ja… 

 • Man nepieciešama uzlāde garākām distancēm ikdienas steigā.
Vispusīgs: universālais lādētājs

1,8 kW līdz 11 kW 

 

Ar universālo lādētāju jūs varat visu to izdarīt: uzlādēt no mājsaimniecības kontaktligzdas, industriālās kontaktligzdas (nepieciešama kontaktligzdas uzstādīšana) un publiskajiem AC lādētājiem.

 

Tas nodrošina uzlādes veiktspēju līdz 11 kW (aptuveni 60 km sniedzamības vienā uzlādes stundā), taču tam nepieciešama trīsfāžu kontaktligzdas (CEE16) pieejamību mājās. Kad tas ir pievienots parastajai mājsaimniecības kontaktligzdai, tad ir tāda pati veiktspēja kā Mode 2 kabelim. 

Padoms: Universālais lādētāju var lietot arī uzlādei ārvalstīs! 

 

Adapteri dažādiem kontaktligzdu tipiem ir pieejami Opel+ tiešsaistes aksesuāru katalogā.  

 

Šis uzlādes risinājums man ir piemērots, ja… 

 • Es ērti uzlādi veicu naktīs mājās. 
 • Es parasti ceļoju diapazonā, ko nodrošina mans elektriskais transportlīdzeklis, un pārsvarā uzlādi veicu mājās. 
 • Universālo lādētāju atstāju mājās un lietoju kā Wallbox. 
 • Es šad tad vēlos nobraukt lielākus attālumus, ņemot līdzi universālo lādētāju un esmu gatavs veikt uzlādi visur, kur atrodama atbilstoša kontaktligzda. 
 • Es vēlos vai man regulāri jāveic uzlāde pa ceļam. Mēs iesakām stacionāru Wallbox mājās un vieglo Mode 3 uzlādes kabeli uzlādei ārpus mājas.

1 Vērtības attiecas uz Corsa-e. Uzlādes laiks jo īpaši ir atkarīgs no lādētāja jaudas automašīnā, lādēšanas kabeļa, izmantotās uzlādes stacijas veida un jaudas. Lūdzu, sazinieties ar savu dīleri, lai iegūtu papildinformāciju par NEDC un WLTP mērīšanas metodēm*. 

 

2 Vērtības attiecas uz Grandland Hybrid4. Uzlādes laiks jo īpaši ir atkarīgs no lādētāja jaudas automašīnā, lādēšanas kabeļa, izmantotās uzlādes stacijas veida un jaudas. Lūdzu, sazinieties ar savu dīleri, lai iegūtu papildinformāciju par NEDC un WLTP mērīšanas metodēm*. 

 

3 Uzlabotajam Sadzīves kabelim, kad tas ir pievienots parastajai mājsaimniecības kontaktligzdai, ir tāda pati veiktspēja kā Mode 2 kabelim. 

 

4 Kombinētās uzlādes sistēmas (CCS) spraudnis ir uzlabota Type 2 spraudņa versija, pievienojot divus papildu jaudas kontaktus, kas nodrošina ātrāku uzlādi.

Uzstādiet Wallbox savam elektriskajam auto

Ja jums ir elektromobilis, ērtākais veids, kā to uzlādēt mājās, ir pie sienas vai staba piestiprināta uzlādes stacija. Šie tā dēvētie Wallbox lieliski sader ar transportlīdzekli un uzlādē jūsu elektromobili ātrāk nekā parastā mājsaimniecības kontaktligzda

Wallbox lietošanā ir ļoti vienkāršas, un tās jau ir gatavas lietošanai automātiskās palaišanas režīmā. Arī progresīvākie Smart Wallbox ir ļoti viegli lietojami, taču tiem ir vairāk funkciju par vienkāršu uzlādi. Ar Smart Wallbox aplikāciju uzlāde kļūst par profesionālāku pieredzi, jo tā ļauj savā labā izmantot tādus pakalpojumus kā pārskati, slodžu plānošana, lietotāju kontu pārvaldīšana un attālinātā apkope. 

 

Opel piedāvā dažādu tipu Wallbox un Smart Wallbox. Šeit mēs palīdzēsim jums izvēlēties tādu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, ņemot vērā to, kas vislabāk atbilst jūsu elektromobilī iebūvētajam lādētājam, elektrības fāzēm un uzlādes ātrumam.

Wallbox gamma

Vienfāzes / 3,7 & 4,6 kW vai 7,4 kW 

Trīsfāžu / 11 kW 

 

Ideāls risinājums jūsu Opel elektriskajai automašīnai, pieejams gan vienfāzes, gan trīsfāžu versijā. Protams, ka jūs varat uzlādēt trīsfāžu automašīnu ar vienfāzes Wallbox, taču jums jāpieņem kompromiss par uzlādes ātrumu. Ātrākam risinājumam mēs varam piedāvāt arī īpašu trīsfāžu Wallbox."

 

Šis uzlādes risinājums man ir piemērots, ja… 

 • Ja regulāri veicu uzlādi mājās. 
 • Ja papildu funkcijas, kas papildina uzlādi, man nav svarīgas. Apskatiet mūsu Wallbox gammu Opel+ tiešsaistes aksesuāru katalogā:
Smart Wallbox gamma

Vienfāzes / 7,4 kW 

Trīsfāžu / 11 kW vai 22 kW 

 

Ideāls risinājums tiem, kuri koplieto Wallbox, vēlas sekot enerģijas patēriņam un pārvaldīt to atbilstoši dažādām vajadzībām. Iegūstiet pilnīgu kontroli, izmantojot Smart Wallbox aplikāciju. Pieejama gan vienfāzu, gan trīsfāžu lietošanai.

 

Šis uzlādes risinājums man ir piemērots, ja… 

 • Ja es vēlos papildu funkcijas, piemēram, pārskatus un attālināto apkopi. 
 • Ja Wallbox ir koplietojams, un es vēlos saņemt pilnu atskaiti par individuālo enerģijas patēriņu. 

 

Apskatiet mūsu Wallbox gammu Opel+ tiešsaistes aksesuāru katalogā:

Uzstādīšana

Pēc tam, kad izvēlēsieties sev piemērotāko Wallbox, mēs varam palīdzēt jums to uzstādīt

Sāksim

Iegādājieties savu Opel Wallbox pie sava dīlera un izmantojiet mūsu zināšanas, lai saņemtu vislabāko uzstādīšanas pakalpojumu un jūsu uzlādes risinājumam pielāgotu atbalstu.

Opel+ uzlādes aksesuāri jūsu elektromobiļiem

Uzlāde? Nav problēmu! Neatkarīgi no tā, vai izmantojat elektromobili vai uzlādējamo hibrīdu, neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku uzlādei mājās vai publiskai uzlādei, vai vēlaties vienkārši uzlādēt vai ar viedo uzlādi - mēs piedāvājam labākos uzlādes aksesuārus jūsu automašīnai un jūsu vēlmēm. Jūs varat izvēlēties: dažādus uzlādes kabeļus, Wallbox, fleksiblos risinājumus un citus piederumus.