Skip To Content
Apskats

Combo Cargo

Izturīgs, praktisks un ārkārtīgi daudzpusīgs. Jaunais Combo ne tikai ērti pārvietos Jūs un Jūsu komandu, bet arī nogādās liela apjoma kravas līdz galamērķim. Tas ir ideāls partneris Jūsu biznesam.


3.4 m
Maks. kravas garums
4.4 m3

Maks. kravas tilpums

 

1000 kg
Maks. kravnesība

Elektrizējošs pavadonis

 

Jaunajam Combo ir pārdomāts dizains, tas ir kompakts, tomēr ietilpīgs un pilns ar inovatīviem risinājumiem, padarot Jūsu darbu ērtāku un efektīvāku. Tas viss radīts Jūsu efektivitātes palielināšanai.


Nākotne ir elektriska

 

Pārejat uz elektromobili? Lielisks lēmums, un mēs ceram, ka Jums patiesi patiks!

Tīra enerģija garantē izcilus rezultātus! Atklājiet jauno Combo Electric – efektīvs, ilgtspējīgs un uz nākotni orientēts. Citiem vārdiem sakot – ideāls risinājums Jūsu biznesam. Vai esat gatavs pārmaiņām? 


Virsbūves un salona dizains
Pārliecinošs izskats un komforts

 

No pirmā acu uzmetiena nepārprotami īsts Opel. Jaunā Combo salons nodrošina maksimālu komfortu, ergonomiku un plašumu. Atklājiet daudzpusīgu un universālu auto, kas atvieglos Jūsu ikdienas darbu, t.sk. arī ar pārdomātām funkcijām.

Daudzpusība
Jūsu daudzfunkcionālais rīks

 

Pielāgojiet savu jauno Combo atbilstoši savām vajadzībām! Jums pieejami divi virsbūves garumi, dažādi varianti un neskaitāmi salona pielāgojamības risinājumi. Tas viss, lai palielinātu tā pielāgojamību Jūsu ikdienas darbam. Lielāka elastība nodrošina labākus rezultātus.

Krava
Pārvadājiet itin visu

 

Jūsu uzticamais partneris katram uzdevumam: jaunais Combo nodrošina savā klasē labākos iekraušanas izmērus, ko papildina gudrs aprīkojums, piemēram, FlexCargo® lūka īpaši garu priekšmetu pārvadāšanai.

 

Ar maksimālo kravas garumu 3 440 mm (i) Maksimālais kravas garums Combo standarta versijā ir 3 090 mm, Combo Electric XL garās riteņu garenbāzes versijā – 3 440 mm, ar atvērtu lūku starpsienā un nolocītu priekšējo pasažiera sēdekli.  , šis furgons ir ārkārtīgi kompakts no ārpuses, bet ļoti ietilpīgs iekšpusē. (i) Izmēri var atšķirties atkarībā no konfigurācijas. Maksimālais kravas garums Combo standarta versijā ir 3 090 mm, Combo Electric XL garās riteņu garenbāzes versijā – 3 440 mm, ar atvērtu lūku starpsienā un nolocītu priekšējo pasažiera sēdekli. Izmēri var atšķirties atkarībā no konfigurācijas. Maksimālais kravas garums Combo standarta versijā ir 3 090 mm, Combo Electric XL garās riteņu garenbāzes versijā – 3 440 mm, ar atvērtu lūku starpsienā un nolocītu priekšējo pasažiera sēdekli.  

Savienojamība
Ziniet, kurp dodaties

 

Jaunais Combo palielina Jūsu efektivitāti katrā braucienā. Mūsdienīga elektriskā piedziņa, navigācijas sistēma un OpelConnect pakalpojumi ļauj Jums droši noturēt savu biznesu un komandu uz pareizā ceļa.

Drošība un atbalsts vadītājam
Drošība pirmajā vietā

 

Vairāk drošības Jums un Jūsu komandai: jaunais Opel Combo ir aprīkots ar IntelliLux LED® Matrix (i) Papildaprīkojums. 

priekšējiem lukturiem, kas ir labākie savā klasē un nosaka jaunus standartus.

 

Tie uzlabo redzamību diennakts tumšajā laikā un automātiski pielāgojas, neapžilbinot pretimbraucošo transportlīdzekļu vadītājus.

Braukšanas efektivitāte
Virzot Jūsu biznesu uz priekšu

 

Izmantojiet visas savas jaunās Combo Electric iespējas. pateicoties tā jaudīgajam un ļoti efektīvajam elektrodzinējam un trim dažādiem braukšanas režīmiem.

 

Neatkarīgi no tā, vai braucat pie klienta tepat nākamajā ielā, vēlaties nokļūt pēc iespējas tālāk vai nepieciešama maksimāla veiktspēja un liela kravnesība, Jums būs pieejams atbilstošs režīms katrai situācijai.

Opel+ aksesuāri un vēl vairāk
Personalizējiet, kā vēlaties

 

Mēs piedāvājam plašu aksesuāru klāstu – no jumta bagāžniekiem līdz sakabes ierīcēm, lai Jūs varētu vēl vairāk pielāgot savu jauno Combo tieši savām vajadzībām.