Skip To Content
Privātums un tiesiskums

Privātuma politika
 

Šī vietne pieder uzņēmumam Automobiles Opel, un pakalpojumu sniedzējs ir Auto-Bon Oy (turpmāk tekstā – “Opel” vai “mēs”), juridiskā adrese: Kaakelikaari 4 B, 01720 Vantaa, Somija. Opel ir Stellantis Auto SAS biedrs.

 

Pirms šīs vietnes izmantošanas, lūdzu, rūpīgi izlasiet šos noteikumus, lai saprastu, kā mēs apstrādāsim Jūsu personas datus. Turpmāka tīmekļa vietnes izmantošana izsaka Jūsu piekrišanu šiem noteikumiem.

1. Apstrādātie datu tipi/saites uz citām vietnēm
 

Mums rūp Jūsu privātums. Mēs apkopojam un apstrādājam dažāda veida personas datus, izmantojot mūsu vietni, mūsu lietotnes un citus avotus. Tas iekļauj:

 

·       informāciju, kuru Jūs sniedzat, sazinoties ar mums kā klients, potenciālais klients, izmantojot Opel Drived vai Opel Dealer programmas;

·       informāciju, ko sniedzat izmantojot mūsu vietni vai lietotni, piemēram, vārds, uzvārds, adrese, e-pasta adrese;

·       informāciju, ko sniedzat, ja radušās problēmas ar mūsu vietni vai lietotni;

·       informāciju, kas iegūta ar sīkfailiem;

·       informāciju par datiem, kas mums nepieciešami pieprasījumu individuālai izpildei un pakalpojumu sniegšanai (piemēram, iegādes datums, servisa apmeklējuma datums u.tml.);

·       informāciju, ko nosūtām mūsu piegādātājiem;

·       klientu servisa un cita veida informācija, kas iegūta darbā ar dīleriem.

 

Plašāku informāciju skatiet 2.punktā.

Šajā vietnē var būt arī saites uz citām Opel vai Stellantis Auto SAS vietnēm / lietotnēm vai uz mūsu Opel partneru vietnēm / lietotnēm, autorizētiem servisa centriem, citiem saistītiem uzņēmumiem vai sociālo mediju vietnēm. Noklikšķinot uz šādas saites uz kādu no citām Opel vai trešo personu vietnēm / lietotnēm, lūdzu, ņemiet vērā, ka šīm vietnēm / lietotnēm ir sava datu privātuma politika. Izmantojot šīs vietnes / lietotnes, lūdzu, pārbaudiet to privātuma politiku.

 

Šajā vietnē var būt arī iFrame ar saturu no citām Opel vai Stellantis Auto SAS vietnēm vai trešo pušu vietnēm. Opel neuzņemas nekādu atbildību par trešo pušu saturu, kas tiek rādīts iFrame. Par šeit ietverto informāciju ir atbildīgi tikai šo vietņu īpašnieki. Opel nekontrolē neatkarīgu vietņu saturu un neatbild par to, bet vien nodrošina šo ārējo saturu apmeklētājiem ērtības labad. Tā rezultātā, apmeklējot lapu, kurā ir šāds saturs, var tikt parādīti sīkfaili no šīm trešo pušu vietnēm. Opel nekontrolē šo sīkfailu izplatīšanu. Lai iegūtu papildu informāciju, skatiet Opel sīkfailu politiku vai trešo pušu privātuma politiku.

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Opel neuzņemas nekādu atbildību vai saistības par trešo personu vietnēm / lietotnēm.

 

2. Informācija par personas datu apstrādi
 

Personu datu apstrādes likumos ir noteikti vairāki nosacījumi, uz kuriem uzņēmumi var paļauties, lai likumīgi apstrādātu personas datus. Nosacījumi, uz kuriem mēs paļaujamies, ir šādi:

 

Līguma izpilde

 

Atkarībā no Jūsu pieprasījuma veida noteikta informācija var būt nepieciešama obligāti. Ja iespējams, mēs atzīmējam šos laukus ar “*”. Tas ir gadījumos, kad Jūsu personas datu apstrāde ir nepieciešama, lai mēs izpildītu mūsu līgumsaistības pret Jums. Ja Jūs nesniegsiet šo informāciju, mēs nevarēsim izpildīt Jūsu pieprasījumu vai izpildīt savu līguma daļu. Jūsu līgums ar Opel var ietvert atbalstu vai apdrošināšanas segumu uz noteiktu laiku. Šādās situācijās Opel vai pilnvarotais pakalpojumu sniedzējs centīsies Jūs informēt par derīguma termiņu pirms apdrošināšanas seguma beigām, lai Jūs varētu apsvērt iespēju to pagarināt, ja vēlēsieties.

 

Likumīgās intereses

 

Likums atļauj Opel apstrādāt Jūsu personas datus, ja tas ir nepieciešams mūsu likumīgajām interesēm, ar nosacījumu, ka tas neatsver Jūsu intereses. Daudzi no tālāk aprakstītajiem mērķiem, kuriem mēs apstrādājam Jūsu personas datus, ietilpst šajā kategorijā, jo tie ir būtiskas darbības, kas ļauj mums efektīvi vadīt savu biznesu un atbalstīt Jūs kā Opel īpašnieku, piemēram, atgādinot par apkopi, vai tehnisko apskati. Ja nepieciešams, mēs varam arī izmantot Jūsu personas datus, lai aizsargātu likumīgās tiesības vai saņemtu juridiskas konsultācijas un izskatītu iespējamās sūdzības. To darot, mēs nodrošinām Jūsu tiesību un interešu aizsardzību.

 

Piekrišana

 

Opel izmanto Jūsu personas datus, ja Jūs sniedzat piekrišanu (piemēram, mārketinga nolūkos). Ja izvēlaties iesniegt īpašu kategoriju datus par katru kategoriju, lai pierādītu atbilstību programmai, kuru laiku pa laikam aktualizējam, Jūs atļaujat mums šos datus izmantot šim nolūkam.

Ja mēs paļaujamies uz piekrišanu kā Jūsu personas datu apstrādes juridisko pamatu, Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu. Piekrišanas atsaukšana neietekmē apstrādes likumību, pamatojoties uz piekrišanu pirms tās atsaukšanas.

 

Nepieciešams pēc likuma

 

Ja to pieprasa likums, Opel izpaudīs Jūsu personas informāciju, atbildot uz tiesas rīkojumu. Mēs izpaužam Jūsu personisko informāciju, ja to pieprasa tiesībsargājošās iestāde vai kad uzskatām, ka ir nepieciešams izmeklēt vai rīkoties pret nelikumīgām darbībām, aizdomām par krāpšanu, situācijām, kas potenciāli varētu apdraudēt kāda fizisko drošību, pārkāpumiem. Opel to darīs saskaņā ar noteikumiem vai citādi, kā to atļauj vai pieprasa likums un kas atbilst juridiskajām prasībām.

 

Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai administrētu un izpildītu Jūsu pieprasījumu vispārīgos administratīvos nolūkos un tālāk aprakstītajos nolūkos, ko Opel kā pārzinis aprakstīs.

 

Kā pārzinis mēs apstrādājam Jūsu personisko informāciju šādi:

 

 

Izmantojamā informācija (obligātie lauki, kas atzīmēti ar *)

Kāpēc mēs to izmantojam?

Jūsu vārds un kontaktinformācija (vārds*, e-pasta adrese*; tālruņa numurs, pasta adrese, interesējošās informācijas modelis*, vēlamais Opel dīleris, līzinga/finansējuma procenti, pieprasījuma veids, autoparka informācija.

Lai pārvaldītu mūsu attiecības ar Jums, sazinātos ar Jums, tostarp mārketinga, klientu apmierinātības aptauju un citādi pieprasījumu izpildes, analīzes un izpētes nolūkos, lai palīdzētu mums uzlabot mūsu produktus un pakalpojumus.

Jūsu vārds un kontaktinformācija (nosaukums*, vārds*, uzvārds*, e-pasta adrese*).

Lai nosūtītu jaunumus un pārvaldītu mārketinga abonementus un preferences.

Jūsu vārds un kontaktinformācija

(nosaukums*, vārds*, uzvārds*, e-pasta adrese*; tālruņa numurs, pasta adrese, vēlamais saziņas veids), automobiļa identifikācijas dati* (piemēram, automobiļa identifikācijas numurs (VIN), reģistrācijas numurs, pirmās reģistrācijas datums), produkta un pakalpojuma specifikācijas (piemēram, modelis, aprīkojuma līmenis, dzinējs), pakalpojuma veids*, odometra rādījums, automobiļa ražošanas datums/laiks, saņemšanas datums/laiks, maiņas automašīna.

Pakalpojuma pieprasījuma izpildei.

Jūsu vārds un kontaktinformācija*, automobiļa identifikācijas informācija*, attiecīgā produkta specifikācijas*, odometra rādījums.

Automobiļa novērtēšanas pieteikumiem.

Jūsu vārds un kontaktinformācija

(nosaukums*, vārds*, uzvārds*, e-pasta adrese*, pasta adrese, tālruņa numurs).

Lai izpildītu Jūsu pieprasījumu, piem. noorganizētu testa braucienu, sagatavotu piedāvājumu, nosūtītu brošūru/informāciju.

Informācija, kas iegūta ar sīkfailiem.

Plašāku informāciju var atrast mūsu sīkfailu politikā.

Informācija par Jūsu automobili, tostarp automobiļa identifikācijas numurs (VIN), reģistrācijas numurs, diagnostikas problēmu kodi, apkopes datumi, paredzamie apkopes datumi u.tml.

Audita un pārskatu sniegšanas nolūkos un lai palīdzētu mums efektīvi vadīt savu biznesu.

Jūsu vārds un kontaktinformācija

(vārds*, e-pasta adrese* tālruņa numurs, pasta adrese, vēlamais saziņas veids), automobiļa identifikācijas informācija* (piemēram, automobiļa identifikācijas numurs (VIN), reģistrācijas numurs, pirmās reģistrācijas datums), produkta un pakalpojuma specifikācijas (piemēram, modelis, dzinējs ), servisa pakalpojuma veids*, odometra rādījums.

Lai palīdzētu Jums izveidot MyOpel kontu, dodot piekļuvi Opel savienotajiem pakalpojumiem un pastāvīgai to administrēšanai.

Zvanu ieraksti un cita saziņa ar zīmolu un dīleriem.

Apmācības un uzraudzības nolūkos.

 
 
 

Datu lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti (*), ir obligāti un nepieciešami līguma izpildei. Tādēļ Jums ir pienākums sniegt šo informāciju. Ja jūs to nenorādīsiet, mēs nevarēsim izpildīt Jūsu pieprasījumu.

 

Pamatojoties uz Jūsu kā lietotāja uzvedību, pārlūkojot mūsu vietni, Jums var tikt parādīts uznirstošs logs, kurā tiek piedāvāti tādi piedāvājumi kā: testa brauciens, informācija par jaunu modeli vai piedāvājums.

 

Mēs saglabāsim Jūsu personas datus tik ilgi, kamēr mums ir pastāvīgas attiecības ar Jums, un līdz 10 gadiem pēc mūsu attiecību beigām, piemēram, no datuma, kad iegādājāties savu Opel automobili, vai līdz 6 gadiem no datuma, kad mēs uzzinājām, ka Jūs vairs neesat Opel automobiļa īpašnieks. Ja esat devis savu piekrišanu datu apstrādei mārketinga nolūkos, bet Jums nav citu saistību Opel, Jūsu personas dati šim nolūkam tiks saglabāti 3 gadus pēc pēdējās sazināšanās ar mums.

 

Mēs varam pārsūtīt Jūsu personas datus šādiem saņēmējiem tālāk norādītajiem mērķiem. Dažos gadījumos tie var būt (apakš-)datu apstrādātāji, , kas atrodas ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un tādējādi atrodas valstī bez pienācīga datu aizsardzības līmeņa, kāds tas ir Eiropas Savienībā. Ja Eiropas Komisija nav pieņēmusi lēmumu par atbilstību, tiek veikti atbilstoši aizsardzības pasākumi, lai aizsargātu Jūsu personas datus. Ja būs nepieciešams, mēs nodrošināsim iespēju izpildīt līgumu ar Jums vai veikt darbības pēc Jūsu pieprasījuma pirms līguma noslēgšanas:

 

Izmantojamās informācijas veids

Kāpēc mēs to izmantojam?

Ar ko mēs tajā dalāmies?

Jūsu vārds un kontaktinformācija*, automobiļa identifikācijas informācija*, attiecīgā produkta un pakalpojuma specifikācijas*, interesējošās informācijas modelis*, vēlamais Opel dīleris, līzinga/finansējuma procenti, pieprasījuma veids, autoparka informācija.

Lai atbalstītu mūsu uzņēmumu saziņā un saziņā ar Jums, Jūsu pieprasījumu izpildē un mārketinga preferenču pārvaldībā.

 

 

 

Opel Atuomobile Gmbh/ Stellantis Auto SAS, 2-10 Boulevard de l’Europe, 78 300 Poissy, Francija un Opel dīleris vai Jūsu izvēlētais dīleris, kas, mūsuprāt, vislabāk var Jums palīdzēt. Piemēram, ja Jūsu izvēlētais dīleris pārtrauc savu darbību vai izstājas no Opel tīkla, mēs nosūtīsim Jūsu kontaktinformāciju citam dīlerim, kas sazināsies ar Jums, lai piedāvātu palīdzību.

Jūsu vārds, kontaktinformācija un automobiļa informācija.

Par garantiju, auto palīdzību un pēcpārdošanas pakalpojumiem.

Garantijas, pēcpārdošanas un palīdzības uz ceļa pakalpojumu sniedzēji, kas atbalsta Opel garantijas administrēšanā, sniedzot Jums jebkuru palīdzību uz ceļa vai pēcpārdošanas pakalpojumu.

 

Izmantojamās informācijas veids

Ar ko mēs tajā dalāmies?

Ar kādu informāciju dalāmies

Jūsu vārds un kontaktinformācija*, produkta un pakalpojuma specifikācijas*.

 

Opel Atuomobile Gmbh/ Stellantis Auto SAS, 2-10 Boulevard de l’Europe, 78 300 Poissy, Francija. Iepriekš minētie saņēmēji atklās Jūsu personas datus attiecīgajiem apstrādātājiem, lai atbalstītu norādīto mērķu administrēšanu.

Jūsu vārds, uzvārds, dzimšanas datums un kontaktinformācija*, automobiļa identifikācijas informācija*, informācija par attiecīgo produktu un pakalpojumu*, informācija par pieprasījumu, vēlamais Opel dīlera numurs, līzinga/finanšu procentu likmes, autoparka informācija, pasūtījuma informācija.

Kontaktu centra komanda izmanto savu darbību atbalstam.

Izmanto ziņošanai un, lai palīdzētu mums labāk izprast mūsu esošos un potenciālos klientus.

 

Jūsu vārds un kontaktinformācija (vārds*, tālruņa numurs*).

Izpildes izsekošana, lai uzraudzītu mūsu pakalpojumu līmeni un dīleru pakalpojumu līmeni.

 

Jūsu vārds un kontaktinformācija (vārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese).

Lai palīdzētu mums Jūs identificēt, kad sazināties ar mums.

 

 

Izmantojamās informācijas veids

Kāpēc mēs to izmantojam?

Ar ko mēs tajā dalāmies?

Jūsu identifikācija, kontaktinformācija un automobiļa informācija

Automobiļa reģistrācijas vajadzībām

CSDD

Jūsu identifikācija, kontaktinformācija un automobiļa informācija

Lai ievērotu likumu

Jebkura tiesībsargājoša iestāde, tiesa, tiesu izpildītāji, valsts aģentūra vai jebkura trešā puse. 

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka savā ziņā vai ziņojumā nevajadzētu iekļaut sensitīvu informāciju (piemēram, informāciju par rasi vai etnisko izcelsmi, politiskajiem uzskatiem, reliģisko vai filozofisko pārliecību vai ziņas par veselību). Ņemiet vērā, ka, ja kaut ko publicējat sabiedriskā sociālo mediju kanālā, kāds to var izlasīt.

 

 

 

3. Sociālo mediju integrācija
 

Klientu apkalpošana un palīdzības sniegšana sociālajos tīklos

 

Varat sazināties ar mums, izmantojot mūsu sociālo mediju kanālus. Piemēram, ja nosūtāt mums ziņojumu vai publicējat kaut ko mūsu sociālo mediju kanālos, mēs varam izmantot Jūsu ziņojumā vai ziņā ietverto informāciju, lai risinātu problēmas, par kurām ar mums sazinājāties. Lai sniegtu Jums pieprasīto palīdzību, mēs varam lūgt Jūs sniegt papildu informāciju, piemēram, informāciju par problēmu, vārdu, e-pasta adresi, VIN, tālruni, atrašanās vietu (pilsētu, valsti) un/vai Jūsu automobiļa marku, modeli un ražošanas gadu, izmantojot tiešu vai privātu ziņu. Jūsu sniegtā informācija netiks izmantota tiešajam mārketingam. Tirgus izpēte pakalpojumu un produktu uzlabošanai tiek veikta, tikai pamatojoties uz apkopotiem (anonīmiem) datiem.

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka savā ziņā vai ziņojumā nevajadzētu iekļaut sensitīvu informāciju (piemēram, informāciju par rasi vai etnisko izcelsmi, politiskajiem uzskatiem, reliģisko vai filozofisko pārliecību vai veselību). Ņemiet vērā: ja kaut ko publicējat publiskajā sociālo mediju kanālā, kāds to var izlasīt.

 

Saites uz sociālajiem tīkliem / sociālo mediju spraudņiem

 

Mūsu vietnē ir saites uz sociālajiem tīkliem.

Mēs neizmantojam sociālos spraudņus, lai aizsargātu Jūsu personas datus, kamēr Jūs apmeklējat mūsu vietni. Tā vietā vietnē/lietotnē ir iegultas HTML saites, kas ļauj ērti kopīgot saturu sociālo mediju platformās. Saites iegulšana novērš tiešu savienojumu ar dažādiem sociālo mediju tīkla serveriem, atverot lapu no mūsu vietnes. Noklikšķinot uz vienas no pogām, tiek atvērts pārlūkprogrammas logs, kas novirza lietotāju uz attiecīgā pakalpojumu sniedzēja vietni, kur (pēc pieteikšanās) var izmantot, piemēram, pogu "Like" vai "Share".

 

Plašāka informācija par datu apstrādes mērķi un apjomu, kā arī par to, kā pakalpojumu sniedzējs un tā tīmekļa vietnes tālāk izmanto Jūsu personas datus, kā arī par Jūsu tiesībām un iespējamajiem iestatījumiem, lai aizsargātu Jūsu privātumu, ir atrodama attiecīgā pakalpojumu sniedzēja datu aizsardzības informācijā.

 

Facebook: http://www.facebook.com/policy.php

Google: https://policies.google.com/privacy

Twitter: https://twitter.com/privacy

Instagram: https://help.instagram.com/155833707900388

You Tube: https://policies.google.com/privacy

LinkedIn: https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy

 

Ja piekrītat mārketinga piedāvājumu saņemšanai no Opel

 

Piekrītot datu apstrādei mārketinga nolūkam, Jūs piekrītat, ka Jūsu personas datus un informāciju, ko sniedzat jebkuras lietotnes ietvaros, Auto-Bon Oy (“Opel”) apstrādās kā pārzinis, lai nodrošinātu personalizētu mārketingu un tirgus izpēti.

 

Jūsu informācija tiks apstrādāta un kopīgota tālāk norādītajiem mērķiem un ar šādiem adresātiem:

 

Izmantojamās informācijas veids

Kāpēc mēs to izmantojam?

Ar ko mēs tajā dalāmies?

Vārds, uzvārds un kontaktinformācija, piemēram, e-pasta adrese, tālruņa numurs un pasta adrese, un cita saistīta informācija, kas Jums sniegta.

 

Informācija par Jūsu automobili, tostarp automobiļa identifikācijas numurs (VIN), reģistrācijas numurs, diagnostikas problēmu kodi un saistītie dati, piemēram, automobiļa vadības bloka notikumu dati un servisa vēsture un notikumu prognozēšanas informācija.

Lai sniegtu padomus par mūsu produktiem, pakalpojumiem un piedāvājumiem, kas, mūsuprāt, varētu Jūs interesēt un atgādinātu par svarīgiem notikumiem saistībā ar Jūsu automobili.

Stellantis Auto SAS (Nīderlande), Singaporestraat 92, 1175

 

Mēs arī kopīgojam Jūsu informāciju ar saviem sadarbības partneriem mārketinga jomā, lai viņi varētu sniegt mums ieskatu mūsu mērķa mārketinga pasākumu atbalstā.

 

Mēs varam arī kopīgot Jūsu datus ar citiem pakalpojumu sniedzējiem, kas apstrādā Jūsu personas datus mūsu kā pilnvarota apstrādātāja vārdā.

 

 

Jūsu personas dati tiks glabāti iepriekš minētajiem nolūkiem 3 gadus pēc Jūsu pēdējās saskarsmes ar Opel.

 

Tiešā mārketinga nolūkos mēs ar Jums sazināsimies tikai tad, ja būsiet devis piekrišanu saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) 6. panta pirmās daļas A punktu.

 

Ja vēlaties atsaukt piekrišanu

Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, lai atteiktos no jaunumu saņemšanas e-pasta, noklikšķiniet uz saites vēstules beigās. Lai atteiktos no citiem paziņojumiem, lūdzu, sazinieties ar info@bassadone.fi. Tomēr Jums jāapzinās, ka piekrišanas atsaukšana neietekmē uz piekrišanu balstītas apstrādes likumību pirms tās atsaukšanas un, tā kā Opel dīleri ir neatkarīgas juridiskas personas, Jums ir jāsazinās ar tiem atsevišķi, lai pārvaldītu viņu saglabātās mārketinga preferences attiecībā uz Jums.

 

4. Jūsu tiesības
 

Kā datu subjektam datu aizsardzības likumi piešķir Jums vairākas tiesības saistībā ar Jūsu personas datiem. Jums ir tiesības piekļūt saviem personas datiem, labot vai dzēst savus personas datus (tiesības tikt aizmirstam). Jums ir tiesības ierobežot savu personas datu apstrādi, lai tie tiktu nosūtīti trešajām personām kopīgi strukturētā formātā. Jums ir arī tiesības iebilst pret savu personas datu apstrādi. Ja iebilstat pret Jūsu personas datu apstrādi mārketinga nolūkos, mēs izpildīsim šo pieprasījumu. Ja iebilstat pret citu apstrādi, mēs rūpīgi izskatīsim Jūsu pieprasījumu. Mēs nevēlamies apstrādāt Jūsu personas datus mērķiem, kuriem Jūs nepiekrītat, taču Jums jāapzinās, ka iepriekš minētās tiesības nav absolūtas un dažos gadījumos tās var nebūt spēkā.

Šīs tiesības varat izmantot, nosūtot vienkāršu pieprasījumu uz e-pastu –info@bassadone.fi vai pa pastu uz Auto-Bon Oy, Kaakelikaari 4 B, 01720 Vantaa, Somija.

 

Jūs varat atjaunināt savu personisko informāciju jebkurā laikā, sazinoties ar mums, kā aprakstīts iepriekš. Mēs arī veiksim pasākumus, lai atjauninātu Jūsu personisko informāciju (piemēram, adreses atjaunināšana), ja uzzināsim, ka tā ir mainījusies.

 

Ja pēc Jūsu datu aizsardzības maiņas pieprasījuma Auto-Bon Oy nav devusi apmierinošu rezultātu, Jums ir tiesības iesniegt attiecīgu pieteikumu Auto-Bon Oy vai iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei

 

 

5. Izmaiņas privātuma politikā
 


Visas turpmākās izmaiņas mūsu privātuma politikā tiks publicētas šajā vietnē. Tāpēc mēs iesakām laiku pa laikam izlasīt mūsu sīkfailu politiku, lai būtu informēts par izmaiņām.

6. Saziņa ar mums
 

 

Ja Jums ir kādi jautājumi par Jūsu tiesībām attiecībā uz Jūsu personas datu apstrādi, vai ja Jums ir jautājumi par to, kā mēs ievācam un izmantojam personas datus, vai ja neesat apmierināts ar to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lūdzu, sazinieties ar mums:

Auto-Bon Oy

Adrese: Kaakelikaari 4 B, 01720 Vantaa, Somija

E-pasts:info@bassadone.fi