Skip To Content
Pārskats

Opel komerctransports. Radīts Jūsu uzņēmumam.

Loģistika, transportēšana, piegādes bizness? Opel komerctransporta klāsts ietver visu, sākot no furgoniem, pasažieru furgoniem, šasijām ar kabīnēm līdz jau rūpnīcā pārbūvētām automašīnām vai specializētiem transportlīdzekļiem, ko pielāgojuši mūsu uzticamie partneri.

Iekšdedzes dzinējs – atzīta uzticamība

Combo Cargo
Izturīgs, praktisks un ārkārtīgi daudzpusīgs. Jaunais Combo ne tikai ērti pārvietos Jūs un Jūsu komandu, bet arī nogādās liela apjoma kravas līdz galamērķim. Tas ir ideāls partneris Jūsu biznesam. 
Uzzināt vairāk
Vivaro
Padariet darbu efektīvi un kā profesionālis! Pielāgojami sēdekļi un augsto tehnoloģiju savienojamība papildina komfortu un ērtības, savukārt apjomīgā kravas telpa un lielā kravnesība veicina produktivitāti. Jaunais Vivaro ir ļoti spējīgs un daudzpusīgs furgons, padarot to par ideālu izvēli gandrīz jebkura veida uzņēmējdarbībai. 
Uzzināt vairāk
Movano
Aprīkots ar visu, kas veido īstu Opel. Movano piemīt visa Opel kvalitāte un praktiskums, kas tagad ir uzlabots ar vēl lielākām kravnesības iespējām, atsvaidzinātu profesionālu dizainu un uzlabotām autovadītāja atbalsta sistēmām. Tas ir ideāls vācu darbarīks ikvienam transportēšanas uzdevumam, kas radīts, lai palielinātu efektivitāti un samazinātu ekspluatācijas izmaksas. 
Uzzināt vairāk

Opel elektriskās automašīnas — rītdienas biznesa virzītājspēks

Combo-e Cargo
Jaunais Combo Electric apvieno visu, kas atšķir jauno Opel elektrisko furgonu klāstu: izbaudiet pilnībā elektrisku Combo veiktspēju un bezkompromisu daudzpusību, pateicoties mūsu zināšanām komerctransporta nozarē un jaunākajām inženiertehniskajām tehnoloģijām! Neskatoties uz tā kompakto izmēru, Combo Electric pārsteidz ar kravnesību līdz 4,4 m³. 
Uzzināt vairāk
Vivaro-e
Jaunais Vivaro Electric ir augstākās kvalitātes izvēle visiem uzņēmumiem, kas izvirza visaugstākās prasības savam darbam un savam autoparkam. Tas piedāvā Jūsu biznesam nepieciešamo elastību, nodrošina maksimālu efektivitāti ikdienas un tas ir 100% elektrisks. Ar bezkompromisa raksturu un bezizmešu braukšanu jaunais Vivaro Electric ir ideāli piemērots gan pilsētvidei, gan ārpus tās. Pieejams 2 garuma versijās un ar 2 akumulatora jaudām, un autonomiju līdz 352 km. 
Uzzināt vairāk
Movano-e
Maksimāla produktivitāte, nulles emisijas: tas, kas attiecas uz visiem elektrificētajiem Opel furgoniem, attiecas arī uz jauno Movano Electric. Tas ir ideāls vācu darbarīks ikvienam transportēšanas uzdevumam, un tam ir Opel leģendārā iekraušanas funkcionalitāte un uzlabotas autovadītāja atbalsta sistēmas, kas radītas, lai palielinātu drošību, kāpinātu efektivitāti un samazinātu ekspluatācijas izmaksas. 
Uzzināt vairāk

Nākamie soļi

Pakalpojumi

Saņemiet informāciju par sava Opel komerctransporta garantiju, palīdzības pakalpojumiem, apkopes pakalpojumiem un aktuālo rokasgrāmatu.

 

 
Uzzināt vairāk
Aksesuāri
Atklājiet Opel oriģinālo detaļu, disku, riepu un citu aksesuāru piedāvājumus!
 
Uzzināt vairāk