SKIP TO CONTENT
Pārskats

OPEL KOMERCIĀLIE TRANSPORTLĪDZEKĻI. RADĪTI JŪSU UZŅĒMUMAM.

Loģistika, transportēšana, izplatīšana? Mūsu Opel komerciālo transportlīdzekļu klāstā iekļauts viss no furgoniem, apkalpes kabīnēm, šasijām ar kabīnēm, rūpnīcas pārveidēm līdz specializētiem transportlīdzekļiem no uzticamiem piegādātājiem. 

IEKŠDEDZE. ATZĪTA UZTICAMĪBA.

JAUNĀ MOVANO.
Jaunais Movano dīzelis. Tagad uzlabots ar vairāk specializētiem variantiem, atjaunotu profesionālo dizainu, jaunākām vadītāja palīdzības funkcijām un lielākām kravas pārvadāšanas iespējām. Un ar konkurētspējīgu degvielas patēriņu, kas sasniedzis jaunu līmeni, pateicoties Euro 6d atbilstošai, stabilai 2.2 litru zemas berzes turbo spēka iekārtai, vairāk nekā jebkad agrāk Jaunā Opel Movano ir perfektais vācu darbarīks. 
UZZINĀT VAIRĀK
COMBO LIFE N1.
Combo Life N1 ir furgons, gan maksimālu lietderību. 
UZZINĀT VAIRĀK

OPEL ELECTRIC - DOD JAUDU RĪTDIENAS UZŅĒMUMIEM.

JAUNĀ MOVANO-e.
Jaunās Movano-e konkurētspējīgais patēriņš ir sasniedzis jaunu līmeni, pateicoties 100% elektriskas spēka piedziņas opcijai tā, lai vienā inteliģentā solī varat saņemt visus unikālos labumus, kas nāk ar elektrisko pāreju. Ar izturīgo 122HP (90kW) piedziņu un līdz 224km lielo darbības rādiusu jūs saņemsiet visas iespaidīgās kravas iespējas, taču ar zemākām uzturēšanas izmaksām, kā arī nekādām degvielas un izmešu izmaksām. 
UZZINĀT VAIRĀK
JAUNAIS COMBO-e CARGO.
Jaunais Combo-e Cargo ir pilnībā elektrisks furgons, kas sniedz gan nulles emisijas, gan maksimālu lietderību. Par spīti kompaktajam profilam, Combo-e Cargo ir patiešām ietilpīgs ar kravas apjomu, kas var sasniegt 4.4m³ un kuru var tālāk uzlabot caur tādām kravas pārvaldes funkcijām kā Flex Cargo pārvadājumu funkcija. 
UZZINĀT VAIRĀK

TĀLĀKAS DARBĪBAS.