Skip To Content
Pārskats

Opel komerciālie transportlīdzekļi. radīti jūsu uzņēmumam

Loģistika, transportēšana, izplatīšana? Mūsu Opel komerciālo transportlīdzekļu klāstā iekļauts viss no furgoniem, apkalpes kabīnēm, šasijām ar kabīnēm, rūpnīcas pārveidēm līdz specializētiem transportlīdzekļiem no uzticamiem piegādātājiem. 

Iekšdedze. atzīta uzticamība

Jaunā Movano
Jaunais Movano dīzelis. Tagad uzlabots ar vairāk specializētiem variantiem, atjaunotu profesionālo dizainu, jaunākām vadītāja palīdzības funkcijām un lielākām kravas pārvadāšanas iespējām. Un ar konkurētspējīgu degvielas patēriņu, kas sasniedzis jaunu līmeni, pateicoties Euro 6d atbilstošai, stabilai 2.2 litru zemas berzes turbo spēka iekārtai, vairāk nekā jebkad agrāk Jaunā Opel Movano ir perfektais vācu darbarīks. 
Uzzināt vairāk
Vivaro
Virziet savu uzņēmumu uz priekšu, izmantojot Opel mobilo biroju. Vivaro ir nepieciešamās savienojamības funkcijas, četri atšķirīgi korpusa stili, klasē vadošais lietderīgās kravas apmērs un labākās Opel dizaina īpašības. 
Uzzināt vairāk
Combo Cargo
Līdz pat viena tonna jaudas, 5,4 m3 kravas ietilpības, divi iespējami garumi un augstumi padara Opel Combo par klases vadošu uzņēmējdarbības partneri. 
Uzzināt vairāk
Combo Life N1
Combo Life N1 ir furgons, gan maksimālu lietderību. 
Uzzināt vairāk

Opel electric - dod jaudu rītdienas uzņēmumiem

Jaunā Movano-e
Jaunās Movano-e konkurētspējīgais patēriņš ir sasniedzis jaunu līmeni, pateicoties 100% elektriskas spēka piedziņas opcijai tā, lai vienā inteliģentā solī varat saņemt visus unikālos labumus, kas nāk ar elektrisko pāreju. Ar izturīgo 122HP (90kW) piedziņu un līdz 224km lielo darbības rādiusu jūs saņemsiet visas iespaidīgās kravas iespējas, taču ar zemākām uzturēšanas izmaksām, kā arī nekādām degvielas un izmešu izmaksām. 
Uzzināt vairāk
Jaunais Combo-e Cargo
Jaunais Combo-e Cargo ir pilnībā elektrisks furgons, kas sniedz gan nulles emisijas, gan maksimālu lietderību. Par spīti kompaktajam profilam, Combo-e Cargo ir patiešām ietilpīgs ar kravas apjomu, kas var sasniegt 4.4m³ un kuru var tālāk uzlabot caur tādām kravas pārvaldes funkcijām kā Flex Cargo pārvadājumu funkcija. 
Uzzināt vairāk

Tālākas darbības

Apkopes darbinieks
Saņemiet informāciju par garantijām, palīdzību apkopes pakalpojumiem, kā arī jūsu Opel komerciālo transportlīdzekļu rokasgrāmatas. 
Uzzināt vairāk
Piederumi
Atklājiet Opel piedāvājumus oriģinālajām detaļām, riteņiem, riepām un sezonāliem izstrādājumiem. 
Uzzināt vairāk