Pārskats

OPEL KOMERCIĀLIE TRANSPORTLĪDZEKĻI, PĀRVEIDOJUMI UN CITI

Loģistika, transports, izplatīšana? Opel komerciālo transportlīdzekļu klāstā ir jebkas, sākot no paneļu furgoniem, kravas kabīnēm, šasijas kabīnēm un rūpnīcas pārveidojumiem līdz pat specializētiem transportlīdzekļiem no uzticamiem piegādātājiem. Īsāk sakot, mēs piedāvājam jūsu uzņēmējdarbībai ideāli piemērotu Opel apvienojumā ar specializētām zināšanām par komerciālajiem transportlīdzekļiem un piederumiem, lai jūsu transportlīdzeklis darītu savu darbu. Piegādātu. VAIRĀK MAZĀK

#IKDIENASVAROŅI. OPEL KOMERCIĀLIE TRANSPORTLĪDZEKĻI.

Apskatiet šo triku cīņu! F2 frīstailisti izrāda savas fantastiskās prasmes. Ar Opel komerciālo transportlīdzekļu atbalstu viņi piespēlēs atstāj Hummelsu, Aubamejangu, Šmelceru, Veiglu un Piščeku vaļā mutēm.
Pārveidojumi
Plašajā rūpnīcā ražoto un trešo pušu pārveidojumu klāstā atrodiet komerciālos transportlīdzekļus par lielisku vērtību un autoparka risinājumus jūsu uzņēmuma vajadzībām. 
UZZINĀT VAIRĀK
Finanšu informācija
Neatkarīgi no tā, vai jūs vēlaties iznomāt vai finansēt minivenu vai izveidot veselu autoparku, jūs atradīsiet īpaši izstrādātus risinājumus un lieliskus piedāvājumus no Opel. 
UZZINĀT VAIRĀK
Serviss
Iegūstiet informāciju par garantijām, palīdzību un apkopes pakalpojumiem, kā arī komerciālo transportlīdzekļu rokasgrāmatas. 
UZZINĀT VAIRĀK
Piederumi
Aplūkojiet Opel oriģinālo daļu, disku, riepu un sezonas produktu piedāvājumu. 
UZZINĀT VAIRĀK

Movano

MOVANO

Opel Movano ir viens no veiktspējīgākajiem furgoniem pasaulē. Tam ir iespaidīgas versiju, kravas svara un augstuma izvēles iespējas, kas padara to par vienu no labākajiem klasē.

Combo Cargo

COMBO CARGO.

Kravnesība līdz vienai tonnai, 5,4 m3 kravas ietilpība, divi garumi un divi augstumi padara Opel Combo Cargo par klasē vadošo biznesa partneri.