Skip To Content
Combo modeļi

Opel Combo

Izvēlieties savu Combo modeli

Combo ir pieejama divās dažādās versijās. Combo Life ir vieglā automašīna, un Combo Cargo ir vieglais komerciālais transportlīdzeklis.

Combo Life

Combo Life
Ar savu raksturīgo Opel Vizor® un gludo priekšpuses dizainu jaunais Opel Combo lieliski atspoguļo vācu kvalitāti. Tas būs piemērots gan profesionālu pārvadātāju prasībām, gan arī mūsdienu ģimenes ikdienas vajadzībām. Moderns un stilīgs no ārpuses, praktisks un tehnoloģijām bagāts iekšpusē: jaunā Combo telpiskā koncepcija katru braucienu padarīs neaizmirstamu. 
Vairāk

Cargo

Combo Cargo

Transportējiet savu kravu lielajā, universālajā furgonā un pārvietojiet cilvēkus ar ērtībām modernajā, tehnoloģiju pilnajā salonā. Izbaudiet tās efektīvo benzīna dzinēju ar manuālo pārnesumkārbu un tādas inovatīvas funkcijas kā aizmugures skata kamera un IntelliGrip drošībai un komfortam. Combo Cargo ir jūsu ideālais biznesa partneris.

 

  • Ārējie izmēri (XL): kopējais garums: 4403 (4753) mm, augstums bez kravas 1796-1860 (1812-1860) mm, platums 2107 mm

  • Kravas ietilpība: 3.8-4.4 m3

  • Maks. piekabes masa ar bremzēm/bez bremzēm: 1000-1500 kg (12% slīpumā)/ 600kg
 
Vairāk
Combo-e Cargo 100% elektriska

Jaunā Combo-e Cargo apvieno Opel biznesa pieredzi ar precīzu inženieriju. Iznākums ir pilnībā elektrisks komerciāls transportlīdzeklis ar optimālu efektivitāti un bezkompromisu e-mobilitāti. Tā uzņem ietilpīgu, līdz 4.4m³ lielu kravu, vedot jūsu uzņēmumu tālāk, pateicoties tās 275km elektriskajai sniedzamībai.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Combo-e Cargo ir drīzumā gaidāms modelis, kas vēl nav pieejams pārdošanai.
 
Vairāk

Combo ir pieejama šādos vieglās automašīnas un vkt variantos:

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Vienmēr labi inormēts

Vai tas būtu privātais vai uzņēmuma auto, jūsu rīcībā ir tā jaudīgās tehnoloģijas un komforts. Mēs palīdzēsim jums veikt pirkumu, un mūsu eksperti sniegs jums padomu par visiem finansēšanas, līzinga un pakalpojumu aspektiem.