Skip To Content
Apskats
Movano

 
Aprīkots ar visu, kas veido īstu Opel. Movano piemīt visa Opel kvalitāte un praktiskums, kas tagad ir uzlabots ar vēl lielākām kravnesības iespējām, atsvaidzinātu profesionālu dizainu un uzlabotām autovadītāja atbalsta sistēmām. Tas ir ideāls vācu darbarīks ikvienam transportēšanas uzdevumam, kas radīts, lai palielinātu efektivitāti un samazinātu ekspluatācijas izmaksas.


Līdz 2 t

 

Maksimālā kravnesība un vilkšanas jauda līdz 3 t

Līdz 17 m3

 

Maks. kravas tilpums pilnmetāla furgonā

 

(vieta 5 eiro paletēm)

 

garumi / augstumi

 

Pilnmetāla furgons (3 garumi / 3 augstumi),

kravas-pasažieru furgons,

kabīne ar šasiju (4 garumi), dubultā kabīne ar šasiju,

šasija ar tentu un kabīne ar kravas platformu u.c.

Gatavs it visam

 

Lai kāda būtu Jūsu darbības nozare, Opel lielākais furgons ir gatavs sadarbībai. Apskatiet jauno Movano un tā daudzpusīgo modeļu klāstu, pārdomātos salona risinājumus, efektīvo dzinēju klāstu un daudz ko citu!


Nākotne ir elektriska

 

Atklājiet jauno Movano un tā plašo versiju klāstu! Ar daudzpusīgu salonu, lielu kravnesību un uzticamu akumulatoru, šis furgons ir gatavs atbalstīt Jūs gandrīz jebkurā darbā. Vai esat gatavs pārmaiņām?


Daudzpusība
Gatavs jebkuram darbam
 
Pielāgojiet jauno Movano furgonu atbilstoši savām profesionālajām prasībām. Pieejams daudzos virsbūves variantos (4 garumi / 3 augstumi), tā pielāgojamās funkcijas ļauj Jums nodrošināt izcilu servisu saviem klientiem. 
 
Izbaudiet efektīvu darbu un sasniedziet vislabākos rezultātus ar jaudīgu furgonu, kas ir paredzēts tieši Jums.
Kravnesība
Pārvadājiet itin visu

 

Kravnesība un izmēri, kā arī plašs praktisku risinājumu klāsts padara jauno Movano par līderi kravas pārvadājumos – un tādējādi par ideālu risinājumu plašam uzdevumu klāstam.

Savienojamība
Ziniet, kurp dodaties

 

Ar jauno Movano Jūs varat palielināt katra brauciena efektivitāti. Tas iespējams ne tikai pateicoties tā ekonomiskajiem dīzeļdzinējiem, bet arī uzlabotajai savienojamībai un navigācijai.

 

Uzlabojiet savu darba dienu, izmantojot modernu informācijas un izklaides sistēmu un optimālu maršruta plānošanu!

 

Mobilais birojs
Strādājiet jebkur

 

Klēpjdators vairs nav jābalansē klēpī: pārveidojiet savu jauno Movano par biroju uz riteņiem un virziet savu biznesu uz nākotni.

Braukšanas efektivitāte
Profesionāla jauda

 

Uzlabojiet savu biznesa potenciālu: jaunais Movano paaugstina konkurētspējas efektivitāti nākamajā līmenī ar izturīgu 2,2 l dīzeļdzinēju. Turklāt Jūs novērtēsiet arī braukšanas dinamiku un zemās uzturēšanas izmaksas.

Drošība un atbalsts vadītājam
Drošība pirmajā vietā

 

Uzlabojiet savu un visas Jūsu komandas drošību ar uzlabotām funkcijām, kas izstrādātas, lai novērstu negadījumus un atvieglotu braukšanu. Papildus dažādām noderīgām autovadītāja atbalsta sistēmas jaunais

 

Opel Movano piedāvā arī LED priekšējos lukturus, kas ne tikai piešķir Jūsu furgonam izteiksmīgāku izskatu, bet, kas vēl svarīgāk, piedāvā par 30% labāku redzamību salīdzinājumā ar standarta halogēna priekšējiem lukturiem.

Opel+ aksesuāri un vēl vairāk
Personalizējiet, kā vēlaties

 

Mēs piedāvājam plašu aksesuāru klāstu – no jumta bagāžniekiem līdz sakabes ierīcēm, lai Jūs varētu vēl vairāk pielāgot savu jauno Movano tieši savām vajadzībām.