Skip To Content
Apskats
Vivaro

 

Padariet darbu efektīvi un kā profesionālis! Pielāgojami sēdekļi un augsto tehnoloģiju savienojamība papildina komfortu un ērtības, savukārt apjomīgā kravas telpa un lielā kravnesība veicina produktivitāti. Jaunais Vivaro ir ļoti spējīgs un daudzpusīgs furgons, padarot to par ideālu izvēli gandrīz jebkura veida uzņēmējdarbībai.


m3
Maks. kravas garums
6.6 m3
Maks. kravas tilpums 
1,400 kg
Maks. kravnesība

 

 

 

Uzticams sabiedrotais

 

Jaunais Vivaro ir gatavs jebkuram izaicinājumam! Tas ir pieejams dažādās virsbūves versijās un salona konfigurācijās, tostarp aprīkojumā pieejams FlexCargo®, lai tas atbilstu tieši Jūsu individuālajām biznesa vajadzībām.


Nākotne ir elektriska

 

Atklājiet jauno Vivaro Electric. Izpildījums bez kompromisiem. Vai esat gatavs pārmaiņām?


Daudzpusība
Izvēlieties piemērotāko

 

Pielāgojiet jauno Vivaro atbilstoši savām profesionālajām prasībām un izvēlieties piemērotāko virsbūves garumu un aprīkojum, kas ļauj nodrošināt pakalpojumus saviem klientiem visaugstākajā līmenī.

 

Sakiet jā lielākai elastībai un labākiem rezultātiem!

Kravnesība
Gudriem pārvadājumiem

 

Jaunais Vivaro nodrošina lielu kravas ietilpību kompaktas virsbūves furgonā, pateicoties tādām pārdomātām funkcijām kā FlexCargo®, bīdāmām sānu slīddurvīm un brīvroku piekļuvei. Tas padara Jūsu darbu vēl efektīvāku un vienkāršāku.

Savienojamība
Ziniet, kurp dodaties

 

Jaunais Vivaro piedāvā modernāko informācijas un izklaides sistēmu un precīzu navigāciju, savukārt OpelConnect nodrošina praktiskus pakalpojumus, kas padarīs Jūsu braucienus vēl ērtākus.

 

Esiet pārliecināti, ka Jūs un Jūsu komanda ir drošībā un uz pareizā ceļa.

Mobilais birojs
Strādājiet jebkur

 

Klēpjdators vairs nav jābalansē klēpī: pārveidojiet savu jauno Vivaro par biroju uz riteņiem un virziet savu biznesu uz nākotni.

Drošība un atbalsts vadītājam
Drošība pirmajā vietā

 

Jūsu darbinieki, furgons un krava ir pelnījuši aizsardzību. Jaunā Vivaro uzlabotās funkcijas un modernās sistēmas palīdz novērst negadījumus un atvieglo braukšanu, nodrošinot, ka Jūsu bizness ne tikai brauc labāk, bet arī drošāk.

Braukšanas efektivitāte
Virza Jūsu biznesu uz priekšu

 

Gūstiet maksimālu labumu no sava jaunā Vivaro, pateicoties tā efektīvajiem, bet jaudīgajiem dzinējiem un pārnesumkārbu izvēlei.

 

Neatkarīgi no tā, vai braucat tepat klienta, vai dodaties tālu pēc precēm un Jums nepieciešama maksimāla veiktspēja ar lielu kravnesība, Vivaro palīdzēs Jums paveikt darbu ar vislielāko atbildību.

Opel+ aksesuāri un vēl vairāk
Personalizējiet, kā vēlaties

 

Mēs piedāvājam plašu aksesuāru klāstu – no jumta bagāžniekiem līdz sakabes ierīcēm, lai Jūs varētu vēl vairāk pielāgot savu jauno Vivaro tieši savām vajadzībām.