E-mobilitāte
Ātra un vienkārša uzlāde
Neatkarīgi no tā, vai esat mājās vai ceļā: ar daudzpusīgajiem Opel uzlādes risinājumiem Jūsu Astra Electric uzlāde būs kā bērnu spēle. Izmantojot 100 kW ātro uzlādi, Jūs varēsiet uzlādēt līdz pat 80% tikai 26 minūtēs. Tas viss elektrificētai braukšanas pieredzei, kad vien vēlaties. 
Uzziniet par uzlādes risinājumiem
Videi draudzīga braukšana vēl nekad nav bijusi tik jautra.
Jaunais Opel Astra Electric ir 100% elektrisks un nodrošina Jums braukšanas bez izmešiem. Izbaudiet tā uzreiz pieejamo griezes momentu un momentāno paātrinājumu līdz maksimālajam ātrumam 170 km/h! Videi draudzīga braukšana vēl nekad nav bijusi tik jautra. 
Elektrība atmaksājas
Šeit ir vēl daži iemesli pārejai uz elektromobili: iegūstiet zemākas ekspluatācijas izmaksas un retākus servisa apmeklējumus. 
Braukšanas režīmi
Tikai Jūs izlemjat, kā braukt! Jaunais Opel Astra Electric piedāvā 3 braukšanas režīmus, no kuriem varat izvēlēties savam braucienam, braukšanas stilam un ceļa apstākļiem piemērotāko. Režīms Sport palielina braukšanas dinamiku, Eco – optimizē efektivitāti, bet režīms Normal piedāvā kompromisu starp abiem iepriekšējiem. Maksimāls komforts – un tas viss bez izmešiem, ar praktiski klusu braukšanu un maksimālo ātrumu 170 km/h. 
Dodieties tālāk
Opel Astra Electric izmanto vismodernāko reģeneratīvo bremžu sistēmu, lai atgūtu enerģiju, kas parasti tiktu zaudēta, samazinot ātrumu, lai iegūtu vēl lielāku autonomiju. Sistēma ne tikai atgūst enerģiju, kas rodas, nospiežot bremžu pedāli, bet arī tad, kad Astra Electric darbojas brīvgaitā. 
Atbrīvojiet jaudu
Jaunais Opel Astra Electric sirds ir jaunākās paaudzes litija jonu akumulators – 102 elementi nodrošina lielu autonomiju un ilgu kalpošanas laiku, pateicoties augstajam enerģijas blīvumam un uzlabotai siltuma vadībai. Īpaši kompakts un lieliski integrēts šasijā, akumulators nodrošina zemu smaguma centru un līdz ar to izcilu braukšanas dinamiku – nepasliktinot braukšanas pozīciju un nesamazinot salona telpu.