Spilgtākās iezīmes
Efektivitāte

Pasažieru automobilis ar nulles emisiju.

Jaunā Zafira-e Life ir augstākās klases pasažieru automobilis ar pilnībā elektriska transportlīdzekļa efektivitāti. Izbaudiet pirmklasīgu elastību un ērtības kabīnē un uz ceļa, jo, braucot bez izmešiem, Zafira-e Life ir piekļuve jebkuram pilsētas centram. Trīs izmēros un ar divu izmēru baterijām ar sniedzamību līdz 330 km tā piedāvā unikālu maksimāla komforta un pievilcīgu izmaksu kombināciju.

 

Jaunajai Zafira-e Life esot vienādi drošai un greznai, jūs varat pilnīgi paļauties uz tās visaptverošo vadītāja palīgsistēmu klāstu, kas ietver joslas ieturēšanas palīgu, vadītāja miegainības brīdinājumu, projekcijas ekrānu, priekšējo un 180 grādu aizmugurskata kameru, kā arī adaptīvos ksenona lukturus.

 
Bezkompromisa elastība

Pielāgota tieši jūsu vajadzībām.

Jaunā Zafira-e Life ir ārkārtīgi pielāgojums elektriskais pasažieru automobilis, lai perfekti apmierinātu visas jūsu vajadzības,– ar garumu no kompaktiem 4,95 m līdz lielu ietilpību dodošiem 5,30 m.

 

Ar iespēju uzstādīt līdz pat deviņām sēdvietām jauno Zafira-e Life iespējams precīzi piemērot konkrētai situācijai vai vispārējām biznesa vajadzībām. Otrās un trešās rindas sēdekļus var bīdīt garenvirzienā, dodot vairāk vietas kājām, vai viegli pārkārtot, lai braucēji sēdētu viens otram pretī.

 
E-info

Planuokite savo kelionę.

Jaunās Zafira-e Life īpašais e-INFO instrumentu panelis vadītājam sniedz viegli un intuitīvi uztveramu enerģijas patēriņa vizualizāciju, nobraukuma rezervi un uzlādi reāllaikā, lai braucienus visas dienas garumā var plānot droši un precīzi.

 
Autobāņa drošs

Paveiciet vairāk nekā gaidīts.

Ar iespēju izvēlēties baterijas sniedzamību no 230 līdz 330 km jaunā Zafira-e Life sniedz jums visu nepieciešamo elastību, vai tie būtu īsi pārbraucieni, braucieni uz lidostu, transporta pakalpojumi ar šoferi vai ilgāka fraktēšana, un tas viss ar nulles emisiju.

 

Pat garākajos braucienos vadītājam ir garantēta labsajūta, ko nodrošina uz vadītāju orientēts kokpits ar vadītāja informācijas klasteru, iebūvētu masāžas funkciju(i) Pieejama tikai ar ādas sēdekļiem   un lielisku ergonomiku. Vadītāji novērtēs izveicību, dinamiku, Opel piemītošo un viegli atpazīstamo vadīšanas pieredzi ar nekavējoši pieejamo elektrisko griezes momentu, kā arī plūdeno, bet mērķtiecīgo raksturu.

 

 
Palieliniet sniedzamību
Komforts

Atpūtas telpas e-volūcija.

Iekāpjot pasažieri nekavējoties novērtē jaunās Zafira-e Life kabīni kā plašu, profesionāli atbalstošu vidi ar biznesa klases komfortu. Salons nodrošina jebkurai vajadzībai atbilstošu sēdvietu risinājumu ar iespēju uzņemt līdz pat deviņiem braucējiem un to bagāžu, kā arī iespēju pasažierus sasēdināt citu citam pretī.

Interjers piedāvā augstākās klases infoizklaidi un savienojamību ar jaunās Zafira-e Life 7" skārienekrānu un Multimedia Naviar Live Navigation Services(i) Live Navigation Services ietver satiksmes, autostāvvietu informāciju, interešu punktu meklēšanu tiešsaistē, laikapstākļu prognozes un satikmes drošības brīdinājumus (nav pieejams Vācijā un Šveicē)  . Vadītājs un pasažieri var piekļūt visai viņu mūzikai un saturam, vienkārši pieslēdzoties ar Android Auto™(i) Papildaprīkojums Saderība un atsevišķu funkciju darbība var atšķirties atkarībā no ierīces tipa un operētājsistēmas versijas. Apple CarPlay™ ir Apple Inc. preču zīme, kas reģistrēta ASV un citās valstīs. Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme   vai Apple CarPlay™(i)  Papildaprīkojums Saderība un atsevišķu funkciju darbība var atšķirties atkarībā no ierīces tipa un operētājsistēmas versijas. Apple CarPlay™ ir Apple Inc. preču zīme, kas reģistrēta ASV un citās valstīs. Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme  .