Skip To Content
Sniedzamības palielināšana

Pārvērtiet savu elektromobili par lielas sniedzamības zvaigzni

Sniedzamību palielināt ir visai vienkārši, ja jūs zināt kā. Saskaitot kopā, ar nelielām izmaiņām var sasniegt daudz, padarot jūsu elektrisko automašīnu par tālo distanču superzvaigzni. Lai gan jūs nevarat visu kontrolēt, jums ir daudz iespēju kontrolēt to, cik tālu jūs varat doties. Vai vēlaties palielināt elektriskā transportlīdzekļa darbības rādiusu? Šeit ir daži galvenie faktori, kas jāņem vērā:

Braukšanas stils

Divi galvenie sniedzamību ietekmējošie faktori: cik ātri jūs braucat un cik strauji paātrinieties, Tas ir kā lietošanas likums: ja jūs dubultojat ātrumu, jūsu sniedzamība samazinās uz pusi. Un katru reizi, kad paātrinieties, jūs patērējat enerģiju.

 

Vienkāršas metodes kā palielināt sniedzamību:

  • Izvairieties no straujas bremzēšanas – ja vien nav ārkārtas situācija. Tāpēc, ka jums nāksies atkal paātrināties. 
  • Izslēdziet Sporta režīmu, kad jums tas nav vajadzīgs. 
  • Nesteidzieties. Brauciet ar mērenu ātrumu un izvairieties no nevajadzīgas paātrināšanās. 
  • Uz šosejas: mēģiniet sekot transportlīdzeklim, kas brauc vienmērīgi, piemēram, lielai kravas automašīnai vai tālsatiksmes autobusam, protams, ievērojot drošu distanci. 
  • Plānojot maršrutu, mēģiniet izvairīties no augstiem un stāviem kalniem.

 

E-apmācības rīks, kas ir daļa no Opel tiešsaistes pakalpojumiem, palīdzēs jums kļūt par e-braukšanas profesionāli.

Papildu svars

Automašīnas svars tieši ietekmē sniedzamību. Tātad, pirms dodaties ceļā, atbrīvojaties no nevajadzīgā svara:

  • Izņemiet nevajadzīgos piederumus. 
  • Pārliecinieties, ka aizmugurējos sēdekļos un bagāžas nodalījumā nav lieku priekšmetu. 
  • Jumta bagāžnieki ir lieliski piemēroti sporta piederumu pārvadāšanai, taču, ja tos nelieto, tie tikai samazina jūsu automašīnas aerodinamisku.

Riepu spiediens

Lai palielinātu transportlīdzekļa sniedzamību, ir ļoti svarīgi pārliecināties, ka riepās ir pareizais gaisa spiediens. Pārāk mīkstas riepas sadedzina vairāk enerģijas un ievērojami samazina kilometrus, kurus var veikt ar pilnu uzlādi. Tāpēc pārbaudiet riepu spiedienu vismaz reizi mēnesī vai arī pirms gariem braucieniem. Ja spiediens ir zems, dodieties uz tuvāko degvielas uzpildes staciju un piepumpējiet līdz ieteicamajam līmenim.