Skip To Content
Elektromotori

Mobilitātes nākotne ir elektriska

Vai vēlaties uzzināt, kāpēc? Tāpēc ka elektromotori ir klusi, efektīvi, tos ir reti jākopj un tie ļauj braukt bez izmešiem. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka elektroauto resursu ziņā ir efektīvāki nekā automašīnas ar iekšdedzes dzinējiem. Tam pieskaitiet to, ka liela daļa nepieciešamās elektroenerģijas tiek ražota no atjaunojamiem enerģijas avotiem, un jūs nekad neatskatīsities.

Maksimāla efektivitāte

Iespējams, ka lielākā elektromotora priekšrocība ir tā augstā efektivitāte. Iekšdedzes dzinējs līdz pat trešdaļai enerģijas zaudē to izšķiežot kā siltumu - turpretī elektromobilis braukšanai izmanto apmēram 95 procentus no pieejamās enerģijas. Šīs pielietotās un izmantotās jaudas attiecību sauc par efektivitāti.

Kā darbojas elektromotors?

Elektromobiļa motors pārveido akumulatora strāvu mehāniskā enerģijā. Tas ar spoļu palīdzību rada cirkulējošu magnētisko lauku, kas pievelk magnētus, kas atrodas motorā. Iegūtais spēks tiek pārnests uz automašīnas asīm, un rotācijas ātrums ir atkarīgs no strāvas plūsmas.

Izcila braukšanas dinamika

Augsta efektivitāte, zemas ekspluatācijas izmaksas, bez izmešiem - automašīnai ar elektromotoru ir daudz racionālu iemeslu. Un arī braukšana sagādā prieku: Atšķirībā no automašīnām ar iekšdedzes dzinēju, jums nav jāizvēlas pareizais pārnesums. Griezes moments ir klāt momentā, piedāvājot jums pilnīgi jaunu braukšanas prieku.