Skip To Content
Elektromobiļi

Vienkāršs

E-mobilitāte ir vienkāršota: mēs izstrādājām savus elektromobiļus tā, lai tie būtu lietojami tikpat ērti kā viedtālrunis. Papildus tam Opel pakalpojumi elektromobiļiem* atbalstīs Jūs ceļā un palīdzēs maksimāli izmantot elektrisko mobilitāti.

* Lielākā daļa pakalpojumu būs pieejami jau 2023. gada pavasarī.

Pamata lietas

Izmantot elektromobili ir vieglāk, nekā Jūs domājat – neatkarīgi no Jūsu mobilitātes vajadzībām. Uzziniet par svarīgāko, piemēram, par dažādām e-mobilitātes formām, autonomijas uzlabošanu, elektromobiļu akumulatoriem un ekspluatācijas izmaksām u.tml. informāciju.

Opel pakalpojumi elektromobiļiem

Jūsu elektriskais Opel piedāvā noderīgu e-pakalpojumu klāstu. Mēs ieklausījāmies, ko cilvēki saka par ikdienas gaitām ar elektromobiļiem. Tad mēs izvērtējām to no katra rakursa. Atkal un atkal. Pamatojoties uz to, mēs varējām izstrādāt patiesi noderīgu, integrētu pakalpojumu klāstu, kas padara e-mobilitāti vieglu un jautru.

 

* Lielākā daļa pakalpojumu būs pieejami jau 2023. gada pavasarī.

Publiski pieejama uzlāde
Nezaudējiet ērtības, atrodoties ceļā! Izmantojot Free2Move Services piedāvātos pakalpojumus, kas nodrošina piekļuvi plašam uzlādes punktu tīklam visā Eiropā. 
Uzziniet vairāk par uzlādes ierīcēm
Palīdzība uz ceļa 24/7
Palīdzība uz ceļa ir pieejama 24/7 visās Eiropas valstīs. Tā aptver visus autorizētos Opel centrus ar uzlādes iespējām, kā arī avārijas gadījumā automašīna tiks evakuēta tikai pie šiem pilnvarotiem pārstāvjiem.
 
Akumulatora garantija
Visiem elektromobiļu akumulatoriem ir 8 gadu vai 160 000 km ilgtspējas garantija, nodrošinot 70% no tā uzlādes jaudas pēc šī laika vai distances. Akumulatora jaudas sertifikāts apstiprinās Jūsu elektromobiļa akumulatora uzlādes kapacitāti, kas būs īpaši noderīgi, ja vēlēsieties to pārdot.