Skip To Content
E-mobilitāte padarīta viegla

Vienkārši elektrisks

E-mobilitāte padarīta viegla: mēs sadzīvi ar elektromobiļiem padarījām tikpat vieglu kā viedtālruņu lietošanu. Tas ir lielisks papildinājums Opel pakalpojumiem elektromobiļiem*, kas palīdzēs jums sākt un turpināt elektromobiļa izmantošanu.

* Paredzams, ka lielākā daļa pakalpojumu būs pieejami no 2023. gada pavasara.

Uzsāciet

Pirmkārt: vadīt elektromobili ir vieglāk nekā jūs domājat - neatkarīgi no jūsu mobilitātes vajadzībām. Uzziniet visu par svarīgām tēmām, piemēram, par dažādām e-mobilitātes formām, sniedzamības uzlabošanu, elektrisko transportlīdzekļu akumulatoriem un kopējām ekspluatācijas izmaksām.

Opel pakalpojumi elektromobiļiem

Jūsu elektriskais Opel piedāvā noderīgu e-pakalpojumu klāstu. Mēs klausījāmies, ko cilvēki saka par ikdienas gaitām ar elektriskajam transportlīdzekļiem. Tad mēs izvērtējām to no katra rakursa. Atkal un atkal. Pamatojoties uz to, mēs varējām izstrādāt patiesi noderīgu, integrētu pakalpojumu klāstu, kas padara e-mobilitāti vieglu un jautru. 


* Paredzams, ka lielākā daļa pakalpojumu būs pieejami no 2020. gada pavasara.

Privātās uzlādes risinājumi
Lai nodrošinātu perfektu risinājumu jums un jūsu vajadzībām, Opel piedāvā plašu lādēšanas ierīču un pakalpojumu izvēli. 
Uzziniet vairāk par uzlādes iekārtām Kā iegūt savu Wallbox
Publiskā uzlāde
Nezaudējiet ērtības, atrodoties ceļā: Opel publiskais uzlādes plāns, izmantojot Free2Move Services, nodrošina piekļuvi plašam uzlādes punktu tīklam visā Eiropā. 
Uzzināt vairāk
Maršruta plānotājs
Ardievu, satraukum! Sveicināts, maršruta plānotāj1, tiešsaistes mobilais pakalpojums, kas atvieglo e-ceļojumus. 
Uzzināt vairāk
E-tālvadības pults
Nomainīt uzlādes plānu, uzsildīt vai atdzesēt savu auto? Izmantojiet savu viedtālruni! 
Uzzināt vairāk
Opel FlexCare servisa līgums elektromobiļiem
Labas ziņas: elektriskajiem transportlīdzekļiem ir mazāk kustīgo motora daļu nekā iekšdedzes dzinēju transportlīdzekļiem, kas nozīmē zemākas apkalpošanas izmaksas. Opel FlexCare servisa līgums nodrošina ekspertu, specifisko e-transportlīdzekļu aprūpi un izcilu vērtību. 
Uzzināt vairāk
Akumulatora garantija
Visiem mūsu elektriskajiem transportlīdzekļiem ir astoņu gadu vai 160 000 km akumulatora garantija vismaz 70% no sākotnējās uzlādes jaudas pēc šī laika vai distances. Mūsu akumulatora jaudas sertifikāts apstiprina jūsu transportlīdzekļa akumulatora uzlādes kapacitāti un palīdz pārdot otrreizējā tirgū. 
Elekroauto zvanu centrs
Mūsu zvanu centri ir izveidoti speciāli akumulatoru elektrisko transportlīdzekļu (BEV) un elektrisko hibrīdu transportlīdzekļu (PHEV) īpašniekiem. Īpaši apmācīts personāls sniedz vispārēju atbalstu un padomus par uzlādes vietām, apkopi un servisu. 
24/7 palīdzība uz ceļa
Palīdzība uz ceļa ir pieejama 24/7 visās Eiropas valstīs, kas sadarbojas.  Iekļauta to Opel dīleru identifikācija, kas aprīkoti ar uzlādes punktiem, un avārijas gadījumā evakuācija tiek veikta tikai pie pilnvarotiem dīleriem. 
Mobilitātes karte

Vai vēlaties doties garākā ceļojumā bez uzlādes vai vajag vairāk vietas, nekā piedāvā jūsu Corsa-e? Nav problēmu: Katram Opel elektriskajam transportlīdzeklim ir Opel Mobilitātes karte1 lai nodrošinātu elastību visos apstākļos. Corsa-e īpašnieku ieguvums no šī Stellantis mobilitātes zīmola Free2Move piedāvātā pakalpojuma ātriem un ērtiem nomas risinājumiem. myOpel App nodrošina ērtu piekļuvi un to, ka jūs gūstat pilnu labumu no Opel radītajiem nosacījumiem. 

 

1 Pieejams no 2020. gada xxx  (piemērām, DE: 2020. gada 2. ceturkšņa)

 
Free2Move noma