Skip To Content
Elektrība atmaksājas

Vienmēr taupīšanas režīmā

Elektrība tiešām atmaksājas. Iegūstiet no zemām ekspluatācijas izmaksām, izmantojiet valsts sniegto atbalstu un ietaupiet uz servisa apmeklējumu rēķina. Turklāt Jūs varat baudīt papildu privilēģijas, piemēram, bezmaksas autostāvvietas, iespēju braukt pa sabiedriskā transporta joslām u.c.

Gudrs ieguldījums

Protams, nav viegli salīdzināt elektroauto un iekšdedzes dzinēju automobiļu cenas, bet, runājot par faktiskajām ekspluatācijas izmaksām, priekšrocību ir gana daudz. Piemēram, servisa izmaksas – tās ir zemākas nekā automobiļiem ar iekšdedzes dzinējiem, jo elektroautomobiļiem ir krietni mazāk kustīgo daļu, un tāpēc tādi darbi kā eļļas maiņa vairs nav nepieciešami.

Gudri uzlādes risinājumi

Akumulatora uzlādes veids ilgtermiņā var būt ļoti ekonomisks. Piemēram, Jūs varat ietaupīt naudu, izmantojot bezmaksas publiskās uzlādes stacijas. Bet, ja mājās ir uzstādīts Smart WallBox uzlādes risinājums, varat brīvi plānot uzlādes laiku, pat izvēloties laiku, kad elektrības cena ir viszemākā, piemēram, nakts stundās. Varat piedāvāt savu Smart WallBox uzlādes risinājumu izmantot arī citiem elektromobiļu īpašniekiem, saņemot par to samaksu. Ja automobilis tiek izmantots darba vajadzībām, ir iespējams rast risinājumu, kā darbiniekam atlīdzināt izdevumus, kas saistīti ar uzlādi, ja viņš automobili uzlādē mājās. Turklāt, izmantojot mobilās lietotnes, varat ērti iestatīt uzlādes laikus un redzēt un arī pārskatīt informāciju gan par notiekošo uzlādi, gan pieejamo autonomiju.