Skip To Content
Elektrība atmaksājas

Vienmēr taupīšanas režīmā

Elektrība patiešām atmaksājas. Iegūstiet no zemām ekspluatācijas izmaksām, pateicoties valsts subsīdijām un lētākiem servisa apmeklējumiem. Turklāt jūs varat baudīt papildu privilēģijas, piemēram, atbrīvojumu no autostāvvietu maksas un papildus stāvvietas elektromobiļiem.

Gudrs ieguldījums

Protams, nav viegli salīdzināt elektroauto parasto automašīnu cenas. Bet, runājot par faktiskajām ekspluatācijas izmaksām, priekšrocību ir gana daudz: 

  • Servisa izmaksas: tās ir zemākas nekā automašīnām ar iekšdedzes dzinējiem. Elektroautomobiļiem ir krietni mazāk kustīgo daļu, un eļļas maiņas nav nepieciešamas.

Gudri lēmumi par uzlādi

Veids, kādā uzlādējat akumulatoru, ekonomiski ilgtermiņā elektroauto iegādi var padarīt par racionālāko lēmumu Piemēram, jūs varat ietaupīt naudu, izmantojot dažādu publisko uzpildes staciju piedāvājumus uzlādēt automašīnu bez maksas kā viesim. Ja jums mājās ir instalēts Smart Wallbox, jūs varat viegli pārvaldīt laiku, kad uzlāde ir ekonomiski visizdevīgākā, atkarībā no enerģijas piegādātāja tarifiem vai integrācijas atjaunojamās enerģijas iekārtās (iespējams, nepieciešama papildu aparatūra). Turklāt jūs varat piedāvāt savu Smart Wallbox izmantot citiem un saņemt par to samaksu. Kā uzņēmuma automašīnas lietotājam jums ir vienkārši administrēt atmaksas pieprasījumus darba devējam par mājās veiktām uzlādēm. Izmantojot viedtālruņu lietotnes, kas saistītas ar jūsu elektroauto un/vai Smart Wallbox, ir iespējams attālināti uzraudzīt un vadīt uzlādes procesu, tādējādi vienmēr nodrošinot efektīvu uzlādi un saņemot informāciju par uzlādes statusu. [Link to to Home Charging]