Skip To Content
Akumulatori

Opel elektrisko transportlīdzekļu akumulatori

Visas mūsu baterijas ir izgatavotas, izmantojot jaunākās litija jonu tehnoloģijas. To piedāvātā sniedzamības lielums ir atkarīgs no to kompaktā izmēra (tas ļauj automašīnā ievietot vairāk akumulatorus), kā arī litija jonu ķīmiskās struktūras, kas uzlabo karstumizturību. (Jo augstāka ir karstumizturība, jo mazāk enerģijas nepieciešams akumulatora atdzesēšanai līdz optimālajai darba temperatūrai.)

 

Aktīvā siltuma vadības sistēma optimizē akumulatora temperatūru visos laika apstākļos.

Opel akumulatoriem nav “atmiņas efekta”, tāpēc jūs varat daļēji uzlādēt elektrisko transportlīdzekli tik bieži, cik vēlaties, neradot priekšlaicīgu veiktspējas pasliktināšanos.

Bateriju apkope

No jūsu puses faktiski nav nepieciešamas nekādas darbības. Jūsu elektriskā transportlīdzekļa apkalpes laikā Opel dīleris, pilnībā pārbaudīs akumulatoru, uzlādes pieslēgvietu, lādētājus un kabeļu savienojumus. Mēs arī izsniedzam oficiālu akumulatora sertifikātu, kas apstiprina akumulatora maksimālo uzlādes stāvokli (tas ir, cik daudz enerģijas tas joprojām spēj noturēt). Šis sertifikāts ir neatņemama daļa no jūsu automašīnas tālākpārdošanas vērtības.

Akumulatora garantija

Visiem mūsu elektriskajiem transportlīdzekļiem ir astoņu gadu vai 160 000 km akumulatora garantija vismaz 70% no sākotnējās uzlādes jaudas pēc šī laika vai distances. Mēs jums nodrošinām arī akumulatora jaudas sertifikātu, kas apstiprina jūsu transportlīdzekļa akumulatora uzlādes kapacitāti un palīdz pārdot otrreizējā tirgū.