Skip To Content
Akumulatori

Opel elektromobiļu akumulatori

Visi mūsu akumulatori ir izstrādāti, izmantojot jaunākās litija-jonu tehnoloģijas. Opel piedāvātais lielais braukšanas attālums ir iespējams, pateicoties kompaktajiem akumulatoru izmēriem, kas ļauj automobilī ievietot vairāk akumulatoru, un litija-jonu akumulatoru ķīmiskā struktūra, kas palielina karstumizturību (jo augstāka karstumizturība, jo mazāk enerģijas nepieciešams akumulatora atdzesēšanai līdz optimālajai darba temperatūrai).

 

Aktīvā akumulatora siltuma vadības sistēma optimizē akumulatora temperatūru jebkuros laika apstākļos.

 

Opel akumulatoriem nav tā saucamā “atmiņas efekta”, tāpēc Jūs varat daļēji uzlādēt elektromobili tik bieži, cik vēlaties, neradot priekšlaicīgu veiktspējas pasliktināšanos.

Akumulatoru apkope

No Jūsu puses faktiski nav nepieciešamas nekādas darbības. Jūsu elektromobiļa apkalpes laikā Opel dīleris pārbaudīs akumulatoru, uzlādes kontaktligzdu, lādētājus un arī kabeļus. Mēs piedāvājam arī oficiālu sertifikātu, kas parāda tā brīža akumulatora maksimālo kapacitāti (tas ir, cik daudz enerģijas tas vēl var uzglabāt). Šis sertifikāts ir neatņemama daļa no Jūsu automobiļa tālākpārdošanas vērtības.

Akumulatora garantija

Visiem mūsu elektromobiļu akumulatoriem garantējam 8 gadu vai 160 000 km ilgtspēju, nodrošinot 70% no tā uzlādes jaudas. Mēs piedāvājam arī oficiālu sertifikātu par aktuālo akumulatora kapacitāti, kas Jums noderēs, ja nolemsiet pārdot savu automobili.