Skip To Content
Elektriskā sniedzamība

Elektriskās sniedzamības mērīšana

Elektromobiļu sniedzamību Eiropā noteica ar standartizētu testa metodi: NEDC. 

Tā tika aizstāta ar "Vispasaules harmonizēto vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūru" (WLTP). Corsa-e sniedzamība, nosakot pēc WLTP, ir līdz 337 km*. Protams, maksimālā sniedzamība ikdienas lietošanā atšķiras gan no NEDC, gan no WLTP vērtībām. Sniedzamību ietekmē tādi faktori kā ceļa īpašības, laika apstākļi, braukšanas stils un papildu slodze.

 

Jaunajā WLTP braukšanas ciklā tiek aplūkotas situācijas, kas ir tuvākas ikdienai nekā NEDC standarts. Tas ļauj mums labāk novērtēt ikdienas patēriņu.

 

WLTP ietver:

  • Reālāka braukšanas dinamika un ārējā temperatūra 
  • Garāka testa distance 
  • Lielāks vidējais un maksimālais ātrums 
  • Mazāks stāvēšanas laiks 
  • Vairāk bremzēšanas un paātrināšanās

 

Uzziniet vairāk par NEDC un WLTP mērīšanas metodēm šeit.

Dodies tālāk

Saņemiet no savas Corsa-e vairāk, zinot galvenos sniedzamības ietekmējošos faktorus un to, kā uz tiem reaģēt

Ātrums
Ātrums ir sniedzamību visvairāk ietekmējošais faktors. Piemēram, konstanti braucot ar 130 km/h lielu ātrumu, jūsu Corsa-e sniedzamība saruks dubultā, salīdzinot ar WLTP. 
Braukšanas stils
Katru reizi, kad paātrinieties, jūs zaudējat enerģiju. Un ikreiz pēc spēcīgas bremzēšanas jums atkal nāksies paātrināties. Jūsu Corsa-e eko braukšanas režīms un rekuperatīvā bremzēšana jums palīdz ietaupīt 15% no jūsu sniedzamības! 
Termiskais komforts un sildīšana
Sniedzamības starpība starp sezonām salona apsildes ietekmē var atšķirties pat par 35%, jo enerģija tiek ņemta no akumulatora. Corsa-e iepriekšēja sagatavošana uzlādes laikā ir lielisks veids, kā saglabāt sniedzamību un ērti ceļot. 
* Sniedzamības dati Opel Corsa-e (kombinēti) 329 km līdz 337 km (atkarībā no komplektācijas), noteikti atbilstoši WLTP testēšanas metodoloģijai (R (EK) Nr. 715/2007, R (ES) Nr. 2017/1151. Ikdienas patēriņš var atšķirties un ir atkarīgs no dažādiem faktoriem. Jo īpaši: personīgā braukšanas stila, maršruta raksturojuma, ārējās temperatūras, gaisa sildīšanas / kondicionēšanas, iepriekšējās kondicionēšanas.