Skip To Content
Apskats
Movano-e

Maksimāla produktivitāte, nulles emisijas: tas, kas attiecas uz visiem elektrificētajiem Opel furgoniem, attiecas arī uz jauno Movano Electric. Tas ir ideāls vācu darbarīks ikvienam transportēšanas uzdevumam, un tam ir Opel leģendārā iekraušanas funkcionalitāte un uzlabotas autovadītāja atbalsta sistēmas, kas radītas, lai palielinātu drošību, kāpinātu efektivitāti un samazinātu ekspluatācijas izmaksas.


līdz 430 km (WLTP)

 

Maks. elektriskā autonomija

līdz 17 m3

 

Maks. kravas tilpums pilnmetāla furgonā

 

(vieta 5 eiro paletēm)

garumi / 3 augstumi

 

16 virsbūves versijas.

 

Pilnmetāla furgons, un pārbūvētas versijas: šasija ar kabīni, kravas-pasažieru furgons, platformas kabīne un pašizgāzēja/kravas kaste ar bortu u.c

 

 

Gudrs, daudzpusīgs, efektīvs

 

Ar plašo un pārveidoto vadītāja kabīni, jaudīgo un pilnībā elektrisko piedziņu un uzticamo lieljaudas 110 kWh akumulatoru, jaunais Movano Electric ir bezizmešu furgons, kas derēs gandrīz katram uzņēmumam.


E-tehnoloģijas
Autonomija un uzlāde

 

Pārejat uz elektromobili? Lielisks lēmums, un mēs ceram, ka Jums patiesi patiks!

 

Priekšrocības runā pašas par sevi: jaunais Movano Electric ir efektīvs, ilgtspējīgs un uz nākotni orientēts. Citiem vārdiem sakot – ideāls risinājums Jūsu biznesam.

Daudzpusība
Gatavs jebkuram darbam

 

Pielāgojiet jauno Movano Electric furgonu atbilstoši savām profesionālajām prasībām un izvēlieties piemērotāko virsbūves garumu un aprīkojumu.

 

Jūsu priekšrocība? Optimāli darba rezultāti un laimīgāki klienti, 100% bez emisijām un gandrīz bez trokšņa.

Kravnesība
Pārvadājiet itin visu

 

Kravnesība un izmēri, kā arī plašs praktisku risinājumu klāsts padara jauno Movano Electric par līderi kravas pārvadājumos – un tādējādi par ideālu risinājumu plašam uzdevumu klāstam.

Savienojamība
Ziniet, kurp dodaties

 

Ar jauno Movano Electric Jūs varat palielināt katra brauciena efektivitāti. Tas iespējams ne tikai pateicoties tā modernajai elektriskajai piedziņai, bet arī uzlabotajai savienojamībai un navigācijai.

 

Uzlabojiet savu darba dienu, izmantojot modernu informācijas un izklaides sistēmu un optimālu maršruta plānošanu!

Mobilais birojs
Strādājiet jebkur

 

Klēpjdators vairs nav jābalansē klēpī: pārveidojiet savu jauno Movano Electric par biroju uz riteņiem un virziet savu biznesu uz nākotni.

Drošība un atbalsts vadītājam
Drošība pirmajā vietā

 

Uzlabojiet savu un visas Jūsu komandas drošību ar uzlabotām funkcijām, kas izstrādātas, lai novērstu negadījumus un atvieglotu braukšanu.

 

Papildus dažādām noderīgām autovadītāja atbalsta sistēmas jaunais Opel Movano Electric piedāvā arī LED priekšējos lukturus, kas ne tikai piešķir Jūsu furgonam izteiksmīgāku izskatu, bet, kas vēl svarīgāk, piedāvā par 30% labāku redzamību salīdzinājumā ar standarta halogēna priekšējiem lukturiem.

Opel+ aksesuāri un vēl vairāk

 

WallBox lādētāji, kabeļi un citi aksesuāri

 

Elektroenerģija ir ne tikai jaunā Movano Electric dzinējspēks, bet arī Jūsu biznesa veiksmes faktors – tāpēc Opel Movano Electric standarta aprīkojumā jau ietilpst uzlādes kabelis.

 

Lai vēl vairāk palielinātu Jūsu produktivitāti, šeit esam apkopojuši labākos papildu aksesuārus elektromobiļiem. Uzziniet, kas var noderēt tieši Jums!

WallBox

 
Iegūstiet visu nepieciešamo informāciju par WallBox lādētājiem un uzlādes risinājumiem mājās mūsu e-mobilitātes centrā.

Uzlāde un autonomija

 
Mūsu e-mobilitātes centrā ir daudz noderīgas informācijas par uzlādi un autonomiju. Apskatiet jau tagad!

Finansējums un atbalsts

 
Lielākā daļa valstu piedāvā atbalstu elektromobiļu iegādei. Mums ir visa Jums nepieciešamā informācija!