Skip To Content
Jaunais Opel Grandland GSe

Jaunais Opel Grandland GSe apskatāms Rīgā

Nāciet un apskatiet pirmo GSe modeli pēc slavenajiem Opel Commodore un Opel Monza!

28.04. – 30.04. Autoizstāde „Auto 2023“

08.05. – 09.05. Auto Blitz

10.05. – 11.05. Adam Auto

 

 

Pašlaik Opel piedāvājumā ir 15 elektrificēti modeļi, tostarp jaunā Astra Electric, jaunā Astra Sports Tourer Electric un Opel Rocks elektriskais Kargo.

Viss Opel modeļu klāsts tiks pilnībā elektrificēts līdz 2024. gadam, bet no 2028. gada Eiropā pārdotie automobiļi būs tikai elektriski.

 

GSE ir Opel jaunais, pilnībā elektriskais, augstas veiktspējas apakšzīmols ar bagātīgu GSe mantojumu (Commodore, Monza) un augstākās klases modeļiem.

GSe tagad nozīmē Grand Sport Electric.

 

GSe ir radīts veiktspējas elektrizēšanai, lai nodrošinātu visenerģiskāko un dinamiskāko Opel zīmola izpausmi.

Ar jauno Grandland GSe Jūs varat izjust īstu aizrautību ar braukšanu un precīzāku, sportiskāku vadāmību.

 

 

 

Opel Grandland GSe apvieno jaudīgu turbodzinēju ar diviem elektrodzinējiem, kas nodrošina kopējo pilnpiedziņas jaudu 300 ZS. 1,6 l turbo benzīna dzinēja un akumulatora jaudas kombinācija ir 14,2 kWh. Griezes moments 520 nM, maksimālais ātrums 235 km/h, un paātrinājums no 0 līdz 100 km/h vien 6,1 sek. Elektriskā autonomija 63 km un līdz pilnai uzlādei nepieciešamas tikai 2 h. Visi fakti par Grandland Gse ir uzmanības vērti.

 

Prasību kļūt sportiskākam un ērtākam nevar īstenot ar parasto piekari.

 

Lai sasniegtu šo mērķi, tiek izmantoti KONI Frequency Selective Damping amortizatori. Tie nodrošina sportisku piekares regulēšanu, pateicoties cietākām atsperēm, sportisku amortizatoru regulēšanu un pielāgotu stūres regulēšanu, lai optimizētu braukšanas stabilitāti, dinamiku un kontroli pār automobili uz ceļa.

 

Ar to saistīto komforta zudumu uz nelīdzeniem ceļiem tagad kompensē papildu vārsts amortizatoros, kas samazina amortizācijas spēkus uz nelīdzeniem ceļiem un tādējādi uzlabojot komfortu.

Apkoposim, ko piedāvā mūsu fantastiskais Gse:
 
 
  • Precīza vadāmība
  • Labāka saķere
  • Stabilitāte braucot līkumos
  • Uzlabots komforts