Skip To Content
Manta GSe ElektroMOD

Opel Manta GSe ElektroMOD

Manta dod atbildes triecienu

Opel Manta bija 1970. gadu automobiļu dizaina superzvaigzne. Tagad tā atgriežas elektrificējoši jaunā veidā kā tā dēvētais RestoMod. Esiet pazīstami ar jauno, elektrisko Manta GSe. Tādu pašu kā vecā Manta, bet pavisam citādu.

GSe ElektroMOD dizains

Unikāli drosmīgs

Opel Manta GSe ElektroMOD ir unikāls veltījums visam tam, kas tik izcilu padarīja oriģinālu, taču mūsdienīgots ar jauno Bold and Pure dizainu un modernajām tehnoloģijām.

Revolucionāra tīrība

Viss patiesi revolucionārais reiz atgriežas. Oriģinālā Manta iedvesmoja Vizor, katra jaunā Opel dizaina iezīmi, un tagad tā ir atgriezusies arī GSe ElektroMOD veidolā.

Nākotnes vīzija

Viena no lietām, ko simbolizē MOD, ir modernums, kas atklājas, unikālajam koncptautomobilim ElektroMOD piedāvājot uz vadītāju orientētu, pilnībā digitālu kokpitu, kas apvieno vizuālu tīrību un emocionālo uzdrošināšanos. Mūsdienīgi sporta sēdekļi ar dzeltenu dekora līniju centrā pastiprina kopējo detoksikācijas sajūtu.

GSe ElektroMOD jauda

Esiet uzlādes priekšgalā

Laika garu atspoguļojošs dizains, gatavs nākotnei. Manta elektriskā piedziņa aizmugurējiem riteņiem pievada izmešu brīvu 108 kW/147 ZS jaudu, izmantojot ar mīlestību jaunradītu četrpakāpju pārnesumkārbu – ar ieslēdzamu automātisko režīmu.

Griezes moments ar cīņassparu

Ikoniskais Manta GT/E 1974. gadā bija sportisks auto ar četrcilindru motoru un 105 ZS (77 kW) jaudu, taču tam nav ko likt pretī momentānajam paātrinājumam un 255 Nm griezes momentam, ko piedāvā Opel jaunākās paaudzes elektropiedziņa. Manta GSe pat var atgūt bremzēšanas enerģiju. Lūk, kā ilgtspējīgi mainīt pasauli.

Emocijas, nevis emisijas

GSe ElektroMOD ar 31 kWh bateriju un 200 km sniedzamību ir vēl viens aizraujošs apliecinājums tam, ka Opel ir elektrifikācijas pionieris. Līdz 2021. gada beigām Opel piedāvājumu klientiem veidos deviņi elektromobiļi, savukārt līdz 2024. gadam elektrificēta versija būs visiem modeļiem.

GSe ElektroMOD digitāls

Kods: Manta

Atdzīvojoties leģendārajam Manta logotipam, GSe ElektroMOD digitalizāciju paceļ nākamajā līmenī. Nosaukumi, motoru apzīmējumi un emblēmas tiks papildinātas ar iQR kodiem.

Līdz pikselim perfekts

GSe ElektroMOD ir īpaša zīmola jaunās sejas versija – Pixel Vizor. Šis LED ekrāns stiepjas visā automobiļa platumā un ļauj Manta sarunāties ar pasauli.

Manta runā

GSe ElektroMOD Pixel Vizor izdara paziņojumu par to, kā attīstās šī tehnoloģija: “Mana vācu sirds ir  ELEKTRificēta” un "Esmu nulles e-misijā. Es esmu ElektroMOD”

Iededz emocijas

Ashley niall
"Tas var būt un tam vajadzētu būt elektrisko transportlīdzekļu nākotnei." 
Skatieties video
Auto design magazine
"Elektriskā Renesanse" 
Atklājiet vairāk
Slashgear
"Retro stila pilns" – "Aiziet!" 
Atklājiet vairāk