Skip To Content
Remonts

Opel remonts

Automašīnas dzīves laikā gandrīz nav iespējams izvairīties no nejaušiem, negaidītiem auto labošanas darbiem, bet tai nav jāizvēršas par traģēdiju – pateicoties Opel servisa tīklam ar visaptverošu atbalstu un pievilcīgām cenām.

Profesionāls stikla remonts par pieejamām cenām

Nevajag daudz, lai apskādētu vējstiklu - dažkārt lielus bojājumus var radīt pat gabals grants. Bet mūsdienās, pateicoties modernajam laminētajam stiklam, ieskrambātais vējstikls ne vienmēr ir jānomaina. To bieži var salabot ar īpašiem sveķiem, nemaksājot pilnu cenu par stikla nomaiņu.

 

Atkarībā no bojājuma veida un vecuma, efektīvu labošanu var veikt daudzās vietās bez vējstikla nomaiņas. Pieprasiet profesionālu stikla remontu par mērenu cenu autorizētajos Opel servisos.

 

 

"All inclusive" cena

Jūsu Opel autorizētais serviss piedāvā kvalitatīvu remontdarbu veikšanu pie pilnībā apmācītiem Opel tehniķiem par "all-inclusive" cenu (darbs un materiāli). Kopējais maksājuma apjoms ir atkarīgs no bojājuma veida, skartā stikla apjoma un jūsu apdrošinātāja.

No sīkiem skrāpējumiem līdz lieliem apdrošināšanas pieprasījumiem

Lai jūsu Opel izskatās kā jauns ar ekspertu palīdzību: Opel autorizētājam remontdarbu sniedzējam ir virkne instrumentu un zināšanas, lai nodrošinātu, ka jūsu transportlīdzeklis atgūtu savu iepriekšējo izskatu, pielietojot jaunākās remonta veikšanas tehnoloģijas un oriģinālās Opel rezerves daļas.

 

Tikai izmantojot oriģinālās Opel rezerves daļas, ko pielāgo mūsu augsti kvalificētie tehniķi, varat būt pārliecināti, ka jūsu transportlīdzekļa garantija ir nevainojami saglabāta, sniedzot jums dvēseles mieru un kvalitatīvu remontu.

 

 

Bezmaksas cenas piedāvājumi, mērenas cenas

Opel autorizētais remontētājs var piedāvāt jums konkurētspējīgas cenas šāda veida darbiem:

 

  • Iespiedumu un skrāpējumu noņemšana
  • Vējstikla labojumi/nomaiņa
  • Aizsardzība pret koroziju
  • Apdrošinātu avāriju labošana
  • Kosmētiskais remonts

 

Zvaniet, lai saņemtu cenas piedāvājumus un baudītu Opel autorizēto remontētāju piedāvāto servisu.

Augstas kvalitātes Opel oriģinālās rezerves daļas

Neatkarīgi no tā, cik daudz braucat ar savu auto, jūs zināt, ka ar laiku noteiktas detaļas nolietojas un nepieciešama to nomaiņa. Bet varat būt droši, ka oriģinālais ražotājs nodrošinās vislabākās rezerves daļas.

 

 

Opel oriģinālās rezerves daļas

  • Pastāvīga augsta kvalitāti
  • Derēs vislabāk (mazāks pielāgošanas laiks, nav jāatvēl līdzekļi pārstrādei)
  • Pilnībā pārbaudītas funkcijas un drošība
  • Izcila pieejamība (ātrai nomaiņai)
  • Labākā vērtība par mērenu cenu

Izvēlēties Opel dīleri