Skip To Content
Remonts

Opel remonts

 

Automobiļu dzīves laikā gandrīz nav iespējams izvairīties no nejaušiem vai negaidītiem servisa apmeklējumiem, bet tiem nav jāizvēršas par nepatīkamu notikumu – pateicoties Opel servisa centriem visaptverošajiem pakalpojumiem un pievilcīgām cenām.

Profesionāls stikla remonts par pieņemamām cenām

Nevajag daudz, lai sabojātu vējstiklu – dažkārt lielus bojājumus var radīt pat neliels akmens. Mūsdienās, pateicoties stikla laminēšanai, ieskrambātais vējstikls ne vienmēr ir jānomaina. To bieži var atjaunot ar īpašu līdzekli, netērējot naudu par visa stikla nomaiņu.

 

Atkarībā no bojājuma veida un vecuma, iespējams, ka varēsim to veiksmīgi salabot. Pieprasiet profesionālu stikla remontu par mērenu cenu autorizētajos Opel servisa centros!

 

"Viss iekļauts” cena

Jūsu Opel autorizētais servisa centrs piedāvā kvalitatīvu remontdarbu veikšanu pie zinošiem Opel meistariem par “Viss iekļauts” cenu (darbs un materiāli). Kopējā remontdarbu cena ir atkarīga no bojājuma veida, bojājuma laukuma un Jūsu apdrošināšanas polises.

No sīkiem skrāpējumiem līdz lieliem bojājumiem

Lai Jūsu Opel izskatītos kā jauns, mūsu autorizētajiem remontdarbu sniedzējiem ir piemērotākie instrumenti un zināšanas, lai nodrošinātu, ka Jūsu automobilis atgūs savu iepriekšējo izskatu. Vienmēr tiks izmantotas jaunākās remonta veikšanas tehnoloģijas un oriģinālās Opel rezerves daļas.

 

Izvēloties oriģinālās Opel rezerves daļas, varat būt pārliecināti, ka tiek saglabāta Jūsu automobiļa garantija un Jūs varat turpināt ceļu droši.

Bezmaksas piedāvājumi un pieņemamas cenas
 

Opel autorizētie servisa centri var piedāvāt Jums konkurētspējīgas cenas šādiem darbiem:

 

·       iespiedumu un skrāpējumu likvidēšana

·       vējstikla remonts / nomaiņa

·       aizsardzība pret koroziju

·       remontdarbi pēc ceļu satiksmes negadījuma

·       kosmētiskais remonts

 

Zvaniet, lai saņemtu cenas piedāvājumu un izmantotu Opel autorizēto servisa centra sniegtās priekšrocības!

Augstas kvalitātes Opel oriģinālās rezerves daļas

Neatkarīgi no tā, cik daudz braucat ar savu auto, ar laiku noteiktas detaļas nolietojas un ir nepieciešama to maiņa. Izvēloties Opel autorizētu servisa centru, Jūs varat būt drošs, ka remonts tiks veikts, nodrošinot augstākās kvalitātes un Jūsu automobilim piemērotākās rezerves daļas.

 

Opel oriģinālās rezerves daļas

  • Pastāvīgi augsta kvalitāte
  • Ideāli piemērotas (nav jāatvēl laiks pielāgošanai)
  • Vienmēr pārbaudīta funkcionalitāte un drošība
  • Ātra pieejamība
  • Labākā kvalitāte par pieņemamu cenu

Izvēlēties Opel dīleri