Skip To Content
Pārskats

Opel komerctransports. Radīts Jūsu uzņēmumam.

Loģistika, transportēšana, piegādes bizness? Opel komerctransporta klāsts ietver visu, sākot no furgoniem, pasažieru furgoniem, šasijām ar kabīnēm līdz jau rūpnīcā pārbūvētām automašīnām vai specializētiem transportlīdzekļiem, ko pielāgojuši mūsu uzticamie partneri.

Iekšdedzes dzinējs – atzīta uzticamība

Jaunais Movano
Jaunais Movano Jaunais Movano apvieno visas īpašības un praktiskumu, kas padarīja Opel slavenu, taču tagad tas ir pieejams ar vēl vairāk specializētiem virsbūves variantiem, atjaunotu dizainu, jaunākajām vadītāja palīgsistēmām un palielinātu kravnesību. Pateicoties tā ekonomiskajam, videi draudzīgajam un jaudīgajam 2,2 litru turbodzinējam, Movano pilnībā atbilst Euro 6d standartam. Jaunais Opel Movano ir ideāls vācu darbarīks, kas piemērots ikvienam uzņēmumam. 
Uzzināt vairāk
Vivaro
Vivaro ir ideāls partneris profesionāļiem: četras virsbūves versijas, kravnesība līdz 1.400 kg, kravas telpas tilpums līdz 6,6 m3, jaunākās inovācijas braukšanas palīgsistēmās, multivides savienojamība un reāllaika navigācija. 
Uzzināt vairāk
Combo Cargo
Ar divām garuma un augstuma versijām, kravnesību līdz tonnai, kravas telpas tilpumu 5,4 m3, efektīviem dzinējiem un viedajām drošības sistēmām, jaunais Combo būs labākais biznesa partneris savā klasē. 
Uzzināt vairāk

Opel elektriskās automašīnas — rītdienas biznesa virzītājspēks

Jaunais Combo-e Cargo

Optimālai efektivitātei, bezkompromisa e-mobilitātei Jūsu biznesa izaugsmei. Tagad ir pienācis laiks to visu apvienot un atklāt jauno Combo-e Cargo!

Jaunais Combo-e Cargo ir pilnībā elektrisks furgons, kas piedāvā nulles emisijas un maksimālu praktiskumu. Pat ar savu kompakto profilu Combo-eCargo joprojām ir patiesi ietilpīgs, spējot piedāvāt līdz 4,4 m³ lielu kravas nodalījumu un gudrus modularitātes risinājumus, piemēram, Flex Cargotelpas palielināšanas sistēmu.

 
Uzzināt vairāk

Nākamie soļi

Pakalpojumi

Saņemiet informāciju par sava Opel komerctransporta garantiju, palīdzības pakalpojumiem, apkopes pakalpojumiem un aktuālo rokasgrāmatu.

 

 
Uzzināt vairāk
Aksesuāri
Atklājiet Opel oriģinālo detaļu, disku, riepu un citu aksesuāru piedāvājumus!
 
Uzzināt vairāk