Skip To Content
Corsa modeļi

Opel Corsa

Izvēlieties savu Corsa modeli

Corsa

Atklājiet Opel Corsa – nākotnei gatavu vācu pilsētas automobili, kas apvieno ikdienas braukšanas prieku ar lielo auto tehnoloģijām. Izvēlieties benzīna vai dīzeļa dzinējus ar manuālo vai automātisko pārnsumkārbu. Pieejams ar inovatīvām funkcijām, piemēram, Intelli-Lux LED® Matrix Light lukturiem, drošības sistēmu ar priekšējo kameru un atpakaļskata kameru. Izbaudiet premium komfortu ar modernu infoizklaides sistēmu un ergonomiskajiem sēdekļiem.

 

  • Arējie izmēri: kopējais garums 4060 mm, augstums bez kravas 1433 mm, platums 1960 mm
 
  • Bagāžas/kravas telpas tilpums: 309 l
 
  • Braukšanas pieredze: 174-208 km/h maksimālais ātrums
 
Parādīt detaļas
Corsa-e

Atklājiet jauno 100% elektrisko Corsa-e – nākotnei gatavu vācu pilsētas automobili ar iespaidīgu sniedzamību, ātru uzlādi un minimālu skaņu pie maksimālās jaudas. Tas piedāvā elektrisko motoru, pilnīgi elektrisku viena pārnesuma piedziņu un novatoriskas funkcijas, piemēram, Intelli-Lux LED® Matrix Light lukturus, drošības sistēmu ar priekšējo kameru, atpakaļskata kameru, modernu infoizklaides sistēmu un ergonomiskus sēdekļus.

 

  • Arējie izmēri: kopējais garums 4060 mm, augstums bez kravas 1433 mm, platums 1960 mm
 
  • Bagāžas/kravas telpas tilpums: 267 l
 
  • Braukšanas pieredze: 150 km/h maksimālais ātrums, 352 km (WLTP*) sniedzamība bez papildu uzlādes
 
* Opel Corsa-e sniedzamības dati (kombinētajā ciklā): no 329  līdz 352 km (atkarībā no uzstādītā papildaprīkojuma), atbilstoši WLTP testa metodikai (R (EK) Nr. 715/2007, R (ES) Nr. 2017/1151. Ikdienas lietošana var atšķirties un ir atkarīga no dažādiem faktoriem. Jo īpaši to iespaido:  braukšanas stils, maršruta īpatnības, ārējā temperatūra, apsilde/gaisa kondicionēšana, iepriekšēja salona temperatūras sagatavošana.
 
Parādīt detaļas

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Vienmēr labi inormēts

Opel Corsa  piedāvā braukšanas prieku un lielo auto tehnoloģijas. Mēs palīdzēsim jums  veikt pirkumu, un mūsu Opel bankas eksperti sniegs jums padomu par visiem finansēšanas, līzinga un pakalpojumu aspektiem.