Skip To Content
MOKKA MODELI

Opel Mokka

Izvēlieties savu Mokka modeli

Mokka

Mokka ir Opel tīrās un drosmīgās dizaina valodas iemiesojums. Jaunā filozofija sniedzas tālāk par ārieni, jo zem drosmīgā, sportiskā vizuālā tēla slēpjas virkne augstas efektivitātes piedziņu, progresīvas tehnoloģijas un izcila vadāmība. Izbaudiet pilnībā digitalizēto ‘Detox’ interjeru, Pure Panel ekrānu un ļaujiet, lai par jums gādā pilnveidotās funkcijas, piemēram, Intelli-Lux LED® Matrix Light lukuturi, vadītāja palīgsistēmas, atpakaļskata kamera un parkošanās palīgs.

 

  • Arējie izmēri: kopējais garums 4151 mm, augstums bez kravas 1534 mm, platums 1987 mm
 
  • Bagāžas/kravas telpas tilpums: 350-1105 l
 
  • Braukšanas pieredze: 188-202 km/h maksimālais ātrums
 
Parādīt detaļas
Mokka-e

Mokka-e ir drosmīgs Opel jaunās, radikālās dizaina valodas manifests. Tīrs, pārliecināts un simtprocentīgi elektrisks, Mokka-e izceļas pūlī ar uzmanību pievelkošo sniegumu un funkcijām. Izbaudiet  pilnībā digitalizēto “Detox” interjeru, Pure Panel ekrānu un īpašās funkcijas – Intelli-Lux LED® Matrix Light lukturus, vadītāja palīgus, digitālo atpakaļskata kameru un parkošanās palīgu.

 

  • Arējie izmēri: kopējais garums 4151 mm, augstums bez kravas 1534 mm, platums 1987 mm¨
 
  • Braukšanas pieredze: 150 km/h maksimālais ātrums, 337 (WLTP) sniedzamība bez papildu uzlādes
 
Parādīt detaļas

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Vienmēr labi inormēts

Mokka jums sniedz vairāk nekā tikai aizraujošu braukšanas pieredzi, jo ar Opel jums patiks būt automašīnas īpašniekam. Mēs palīdzēsim jums veikt pirkumu, un mūsu Opel bankas eksperti sniegs jums padomu par visiem finansēšanas, līzinga un pakalpojumu aspektiem.