Skip To Content
Ikoniskās zibens emblēmas

Opel prezentē ikoniskās zibens emblēmas jauno interpretāciju

27.06.2023
 
 
 

Ikoniskās zibens emblēmas

 

Opel prezentējis savas ikoniskās Blitz (latviešu valodā – zibens) emblēmas jaunāko interpretāciju, kas zīmola sērijveida modeļus rotās no 2024. gada.

 

Viena no galvenajām Riselsheimā bāzētā autoražotāja aizraujošās un atzinību guvušās dizaina filozofijas iezīmēm ir Opel kompass.

 

Zibens arī turpmāk būs tā centrālais elements un lepni atradīsies Opel viziera centrā. Zibens šautra veido ciešas asociācijas ar elektrību un ideāli simbolizē Opel tuvošanos elektromobilitātes laikmetam.

 

 

Blitz emblēma

 

"Mūsu Blitz emblēma ir aktuālāka nekā jebkad agrāk. Tā ne tikai simbolizē mūsu apņemšanos demokratizēt inovācijas un mobilitāti, bet arī apliecina mūsu apņemšanos līdz 2028. gadam Eiropā kļūt par pilnībā elektrisku zīmolu.Šogad mūsu portfelī jau būs 15 elektrificēti modeļi, tāpēc ar lepnumu varam teikt, ka Opel ir elektrisks," norāda Opel izpilddirektors Floriāns Hitls.

 

Asais un pārliecinošais 

 

"Blitz ir mūsu drosmīgās un tīrās filozofijas ikona. Asais un pārliecinošais jaunais zibens glīti krusto tīro atbalsta gredzenu, mūsu ikoniskajai emblēmai piešķirot progresīvu, modernu izskatu.Kompass ir galvenais mūsu grafiskā dizaina princips, un zibenim tajā ir centrālā loma. Kompass ir mūsu priekšpuses, aizmugures un interjera dizaina elementu mugurkauls," piebilst Opel dizaina viceprezidents Marks Adamss.

 

Pirmais sērijveida modelis jaunā izskata emblēmu iegūs 2024.

 

Vācu autoražotājs jauno Blitz savā produktu portfelī ieviesīs pakāpeniski tuvāko gadu laikā. Pirmais sērijveida modelis jaunā izskata emblēmu iegūs 2024. gadā. Tomēr Opel izpilddirektors Floriāns Hitls uzsver, ka jauno emblēmu varēs detalizēti iepazīt jau šogad. "IAA Mobility ir viena no lielākajām autoizstādēm pasaulē, tāpēc tā ir lieliska vieta, lai plašu, starptautisku auditoriju iepazīstinātu ar mūsu jauno Blitz. Turklāt mēs Minhenē plānojam arī pārsteigumu. Izstādes apmeklētāji būs sajūsmā," saka Opel izpilddirektors.

 

Par Opel

 

Opel ir viens no lielākajiem autoražotājiem Eiropā un līderis CO2 izmešu samazināšanā, ko nodrošina plašā elektrifikācijas ofensīva. Uzņēmumu 1862. gadā Riselsheimā, Vācijā nodibināja Ādams Opels.

Automašīnas tajā tiek ražotas no 1899. gada. Opel ietilpst globālajā koncernā Stellantis NV, kas radīts jaunajam ilgtspējīgas mobilitātes laikmetam. Kopā ar savu britu māsas zīmolu Vauxhall uzņēmums ir pārstāvēts vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē, un turpina ienākt aizvien jaunos starptautiskos tirgos.

Opel pašlaik konsekventi īsteno elektrifikācijas stratēģiju, lai nodrošinātu ilgtspējīgus panākumus un apmierinātu klientu prasības pēc nākotnes mobilitātes. Līdz 2024. gadam katram Opel modelim būs pieejama arī tā elektrificētā versija. Sākot ar 2028. gadu, Opel Eiropā pilnībā koncentrēsies uz elektriskajiem transportlīdzekļiem.