Skip To Content
Opel komercauto klāsts

Opel komercauto klāsts: prezentēti jaunās paaudzes Combo, Vivaro un Movano
 

27.10.2023.
 
Opel šodien paziņoja, ka laidīs klajā jaunu vieglā komerctransporta automobiļu paaudzi – kompakto Combo, vidējās klases Vivaro un lielo Movano. Katram modelim būs jauns eksterjera dizains un pārveidota kabīne, savukārt akumulatora elektriskās versijas arī turpmāk piedāvās savā klasē labāko braukšanas diapazonu. Turklāt vācu zīmols paziņoja, ka jaunais Movano jau tuvākajā nākotnē būs pieejams arī ar ūdeņraža degvielas šūnu sistēmu.

Zīmola gaidāmie vieglā komerctransporta modeļi ar Blitz emblēmu būs atpazīstami momentāni, pateicoties speciāli vieglajiem kravas automobiļiem interpretētajam Opel Vizor priekšdaļas dizainam, kas pazīstams no Opel jaunākajiem vieglajiem auto. Vizor apvieno zīmola emblēmu ar markai raksturīgo priekšējo apgaismojumu, veidojot vienotu vizuālo vienību, kas stiepjas pāri visai automašīnu priekšdaļai.

 

Papildus ārējam dizainam ir pilnveidots arī jauno Opel Combo, Vivaro un Movano interjers. Atjaunināto automobiļu kabīņu galvenie elementi būs jaunās informācijas un izklaides sistēmas ar Apple CarPlay un Android Auto bezvadu savienojumu un krāsu skārienekrānu ar izmēru līdz 10 collām.

 

Jauno Opel Combo, Opel Vivaro un Opel Movano akumulatora elektriskās versijas arī turpmāk piedāvās bezkompromisa lietošanas ērtības, kas ir līdzīgas attiecīgo modeļu iekšdedzes versijām. Pateicoties jaunākajām akumulatoru tehnoloģijām un uzlabojumiem, piemēram, vēl lielākai piedziņas sistēmas efektivitātei, visi trīs modeļi atkal piedāvās savā klasē vadošo elektriskās braukšanas diapazonu bez lokālajiem izmešiem.

 

Jaunajā Opel vieglo komercauto klāstā ir pārņemtas visas priekšgājēju stiprās īpašības. To vidū ir plašs progresīvo autovadītāja palīgsistēmu klāsts, kas padarīs braucienus un manevrus ērtākus un, pats galvenais, drošākus. Turklāt šī trijotne būs pieejama ar dažāda garuma, augstuma un tipa virsbūvēm, lai apmierinātu visas profesionāļu vajadzības, un saglabās pārliecinošo kravnesību, lietderīgo slodzi un vilkšanas jaudu. Sīkāku informāciju par jaunajiem komerctransporta modeļiem Opel atklās tuvākajās nedēļās. 

 

Jaunās Opel vieglā komerctransporta saimes ražošana sāksies 2024. gada 1. ceturksnī, un pirmie furgoni dīleriem tiks piegādāti 2024. gada 2. ceturksnī.

Par Opel
 
Opel ir viens no lielākajiem autoražotājiem Eiropā un līderis CO2 izmešu samazināšanā, ko nodrošina plašā elektrifikācijas ofensīva. Uzņēmumu 1862. gadā Riselsheimā, Vācijā nodibināja Ādams Opels. Automašīnas tajā tiek ražotas no 1899. gada. Opel ietilpst globālajā koncernā Stellantis NV, kas radīts jaunajam ilgtspējīgas mobilitātes laikmetam. Kopā ar savu britu māsas zīmolu Vauxhall uzņēmums ir pārstāvēts vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē, un turpina ienākt aizvien jaunos starptautiskos tirgos. Opel pašlaik konsekventi īsteno elektrifikācijas stratēģiju, lai nodrošinātu ilgtspējīgus panākumus un apmierinātu klientu prasības pēc nākotnes mobilitātes. Līdz 2024. gadam katram Opel modelim būs pieejama arī tā elektrificētā versija. Sākot ar 2028. gadu, Opel Eiropā pilnībā koncentrēsies uz elektriskajiem transportlīdzekļiem.