Skip To Content
Astra GSe

Jaunā Opel Astra GSe
 

Jaunā Opel Astra Grand Sport Electric (GSe) ir Astra, kas nelīdzinās nevienai citai. Sportiski pielāgota, lai izbaudītu maksimālu braukšanas prieku, taču ar zemāku emisiju līmeni. Radīta ar aizrautību un precizitāti. Drosmīgs un tīrs dizains apvienojumā ar hibrīda piedziņas jaudu un efektivitāti, kas sniedz fenomenālu braukšanas pieredzi. Izvēlieties jaunu braukšanas pieredzi!


63-64 km
Elektriskā autonomija
1.1-1.2 l/100km
Degvielas patēriņš
225 zs
Jauda

Personalizēta veiktspēja

 

Izveidojiet savu ideālo Opel Astra GSe un izbaudiet hibrīda jaudu, kā vēl nekad agrāk!


Apskatīt salonu


Veiktspēja

225 ZS un zemākas emisijas

Jaunā Opel Astra GSe piedāvā aizraujošu braukšanas pieredzi, nekaitējot videi. Precīza vadāmība, hibrīda jauda un unikāli drosmīgs sportisks stils rada aizraujošu un tīru vācu enerģijas izpausmi.
Dinamika

Sacīkšu precizitāte

Opel Astra GSe nodrošina nepārspējamu vadāmību ar tās sporta piekari, inteliģentajiem amortizatoriem ar Frequency Selective Damping (FSD) tehnoloģiju un precīzi kalibrētu stūri.
 

Tehnoloģijas

E-Rally tehnoloģijas

Astra GSe piedāvā inovācijas, sākot no intuitīvās informācijas un izklaides sistēmas, kas savieno Jūs ar Jūsu digitālo pasauli, līdz progresīvām braukšanas tehnoloģijām, kas izstrādātas pateicoties Opel novatoriskajam darbam e-Rally autosportā.

Dizains

Izteiksmīgais izskats
Astra GSe piesaista uzmanību ar savu drosmīgo priekšējo režģi, īpašiem 18” divkrāsu dimanta griezuma vieglmetāla diskiem un drosmīgām GSe emblēmām. Salonā degsme turpinās ar drosmīgu dizainu un digitāli attīrītu, uz vadītāju vērstu vadības paneli.
 

E-mobilitāte

Elektrisks
E-mobilitāte padarīta viegla: mēs sadzīvi ar elektromobiļiem padarījām tikpat vieglu kā viedtālruņu lietošanu.