Skip To Content
Apskats
Combo-e Cargo

 
 
Jaunais Combo Electric apvieno visu, kas atšķir jauno Opel elektrisko furgonu klāstu: izbaudiet pilnībā elektrisku Combo veiktspēju un bezkompromisu daudzpusību, pateicoties mūsu zināšanām komerctransporta nozarē un jaunākajām inženiertehniskajām tehnoloģijām! Neskatoties uz tā kompakto izmēru, Combo Electric pārsteidz ar kravnesību līdz 4,4 m³.


līdz 300 km
Maks. elektriskā autonomija
4.4 m3
Maks. kravas tilpums
3,4  m
Maks. kravas garums

 

 

 

Elektrizējošs pavadonis

Ar pārdomāto dizainu, plašo vietu un uzticamu akumulatoru jaunais Combo Electric ir ideāls sabiedrotais Jūsu biznesam.

Praktisks dizains
Pārliecinošs izskats un funkcijas

 

No pirmā acu uzmetiena nepārprotami īsts Opel. Jaunā Combo Electric salons nodrošina maksimālu komfortu, ergonomiku un plašumu.

 

Atklājiet daudzpusīgu un universālu auto, kas atvieglos Jūsu ikdienas darbu, t.sk. arī ar pārdomātām funkcijām.

E-tehnoloģijas
Autonomija un uzlāde

 

Pārejat uz elektromobili? Lielisks lēmums, un mēs ceram, ka Jums patiesi patiks!

 

Priekšrocības runā pašas par sevi: jaunais Combo Electric ir efektīvs, ilgtspējīgs un uz nākotni orientēts.

Citiem vārdiem sakot – ideāls risinājums Jūsu biznesam.

Daudzpusība
Jūsu daudzfunkcionālais rīks

 

Pielāgojiet savu jauno Combo Electric atbilstoši savām vajadzībām!

 

Jums pieejami divi virsbūves garumi, dažādi varianti un neskaitāmi salona pielāgojamības risinājumi. Tas viss, lai palielinātu tā pielāgojamību Jūsu ikdienas darbam. Lielāka elastība nodrošina labākus rezultātus.

Krava
Pārvadājiet itin visu

 

Jūsu uzticamais partneris katram uzdevumam: jaunais Combo Electric nodrošina savā klasē labākos iekraušanas izmērus, ko papildina gudrs aprīkojums, piemēram, FlexCargo® lūka īpaši garu priekšmetu pārvadāšanai.

 

Ar maksimālo kravas garumu 3 090 mm (i) Maksimālais kravas garums Combo Electric standarta versijā ir 3 090 mm, Combo Electric XL garās riteņu garenbāzes versijā – 3 440 mm, ar atvērtu lūku starpsienā un nolocītu priekšējo pasažiera sēdekli.  , šis furgons ir ārkārtīgi kompakts no ārpuses, bet ļoti ietilpīgs iekšpusē. (i) Izmēri var atšķirties atkarībā no konfigurācijas. Maksimālais kravas garums Combo Electric standarta versijā ir 3 090 mm, Combo Electric XL garās riteņu garenbāzes versijā – 3 440 mm, ar atvērtu lūku starpsienā un nolocītu priekšējo pasažiera sēdekli. 

Savienojamība
Ziniet, kurp dodaties

 

Jaunais Combo Electric palielina Jūsu efektivitāti katrā braucienā. Mūsdienīga elektriskā piedziņa, navigācijas sistēma un OpelConnect pakalpojumi ļauj Jums droši noturēt savu biznesu un komandu uz pareizā ceļa.

Drošība un atbalsts vadītājam
Drošība pirmajā vietā

 

Vairāk drošības Jums un Jūsu komandai: jaunais Opel Combo Electric ir aprīkots ar IntelliLux LED® Matrix (i) Papildaprīkojums.   priekšējiem lukturiem, kas ir labākie savā klasē un nosaka jaunus standartus. Tie uzlabo redzamību diennakts tumšajā laikā un automātiski pielāgojas, neapžilbinot pretimbraucošo transportlīdzekļu vadītājus.

 

Ar lukturos izvietotajiem 14 atsevišķiem LED segmentiem, kas pielāgojas satiksmes apstākļiem, automātiski izslēdzot atsevišķas gaismas staru segmentu vienības, IntelliLux LED® sniedz Jums pārliecību jebkuros laikapstākļos.

 

Tādas novatoriskas sistēmas kā šī ne tikai palīdz izvairīties no negadījumiem, bet arī palīdz koncentrēties uz to, kas ir svarīgi: Jūsu biznesam!

Braukšanas efektivitāte
Virzot Jūsu biznesu uz priekšu

 

Izmantojiet visas savas jaunās Combo Electric iespējas. pateicoties tā jaudīgajam un ļoti efektīvajam elektrodzinējam un trim dažādiem braukšanas režīmiem.

 

Neatkarīgi no tā, vai braucat pie klienta tepat nākamajā ielā, vēlaties nokļūt pēc iespējas tālāk vai nepieciešama maksimāla veiktspēja un liela kravnesība, Jums būs pieejams atbilstošs režīms katrai situācijai.

Opel+ aksesuāri un vēl vairāk
WallBox lādētāji, kabeļi un citi aksesuāri

 

Elektroenerģija ir ne tikai jaunā Combo Electric dzinējspēks, bet arī Jūsu biznesa veiksmes faktors – tāpēc Opel Combo Electric standarta aprīkojumā jau ietilpst uzlādes kabelis.

 

Lai vēl vairāk palielinātu Jūsu produktivitāti, šeit esam apkopojuši labākos papildu aksesuārus elektromobiļiem.

 

Uzziniet, kas var noderēt tieši Jums!


Discover more

Wall boxes

Get all the details you need about wall boxes & home charging in our e-mobility hub.

Charging & Range

We've got loads more information about charging and range on our e-mobility content hub. Check it out now.

Financing & Subsidies

Most countries offer generous subsidies to prospective electric car buyers. We've got all the information you need.