Skip To Content
Apskats

Jaunais Corsa Electric
Braukt atkal ir jautri!

 

Jaunais Opel Corsa Electric apvieno pievilcīgu dizainu, progresīvas tehnoloģijas un novatorisku elektrisko piedziņu – tas viss braukšanas pieredzei, kas garantēti sagādās Jums prieku katru dienu!


Līdz  406 km
Elektriskā autonomija
30 min
Uzlāde līdz 80%
156 ZS
Jauda

Drosmīgs un pārliecināts no jebkura leņķa


Izvēlieties to savā iecienītākajā krāsā

 


Apskatīt salonu

Autonomija: tik tālu Jūs varat aizbraukt ar Corsa Electric?
Izteiksmīgs dizains

Izcelieties no pūlī!

 

Dinamisks, progresīvs un enerģisks – jaunais Opel Corsa Electric nodrošina, ka Jūs vienmēr brauksiet ar stilu, lai kur Jūs dotos!
Elektriskā piedziņa

Tīrs braukšanas prieks

 

Jaunā Opel Corsa Electric elektriskā piedziņa bez emisijām piedāvā lielu autonomiju, ērtu un ātru uzlādi un tūlītēju elektrisko griezes momentu sportiskam paātrinājumam un aizraujošai braukšanas pieredzei – katru dienu un uz katra ceļa!
Tehnoloģijas

Mazs pēc izmēra, liels tehnoloģiju ziņā

 

Jaunais Opel Corsa Electric ir pilns ar jaunākajām tehnoloģijām, kas citkārt ir paredzētas tikai lielākiem automobiļiem. Sākot no savā klasē labākā apgaismojuma, līdz uzlabotām braukšanas palīgsistēmām – novatoriskās funkcijas padara Jūsu braucienus drošākus, ērtākus un vienkārši labākus!
Komforts

Augstākās klases funkcijas

 

Sēdekļi ar masāžas funkciju, brīvroku piekļuve un iedarbināšana un panorāmas stikla jumts… ko vēl mēs varētu Jums piedāvāt? Uzziniet vairāk par jaunā Opel Corsa Electric komforta elementiem!
Savienojamība

Vienmēr savienots!

 

Jaunajā Opel Corsa Electric ir padomāts par visu. Pateicoties uzlabotajām OpelConnect funkcijām un pakalpojumiem, tas nemanāmi savieno Jūs ar digitālo pasauli.
Aksesuāri

Iegūstiet vairāk no sava automobiļa!

 

No pārsteidzošiem vizuāliem elementiem un praktiskiem salona aksesuāriem līdz WallBox un citiem lādētājiem: atklājiet mūsu īpaši pielāgotos aksesuārus un uzlabojiet braukšanas pieredzi savā jaunajā Opel Corsa Electric!


1 Please insert consumption values and/or local footnote here.

2 Please insert consumption values and/or local footnote here.