Skip To Content
Apskats un funkcijas

Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid
Nav nepieciešamības izvēlēties starp plašu daudzpusību un braukšanas prieku. Astra Sports Tourer uzlādējamais hibrīds ar uzlabotu salonu, modernu piedziņu un savā klasē vadošajām autovadītāja atbalsta sistēmām sniedz Jums labāko no abiem.

66  km
Elektriskā autonomija
1.0-1.1 l/100 km
Degvielas patēriņš
7,6 s
0 - 100 km/h

Nākotnes atspulgs
 

Dizainam ir jāpilda tam paredzētā funkcija. Iepazīstiet vācu dizaina patieso būtību!
 

Izvēlieties to savā iecienītākajā krāsā


Apskatīt salonu


Drošība

Tehnoloģijas, kas aizsargā
 
Jaunais Astra Sports Tourer uzlādējamais hibrīds aprīkots ar viedām sistēmām, kas izstrādātas, lai atvieglotu braukšanu un nodrošinātu Jūsu drošību.

E-mobilitāte

 

Brauciet tālāk, uzlādējiet ātrāk

 

Pārejat uz Astra Sports Tourer uzlādējamo hibrīdu? Lielisks lēmums!

 

Ar vairāk nekā 400 km autonomiju un 11 kW iebūvēto lādētāju standarta aprīkojumā – jaunais Opel Astra Sports Tourer uzlādējamais hibrīds piedāvā vislabāko.

 

Uzziniet, kādas priekšrocības sniedz jaunais Astra Sports Tourer uzlādējamais hibrīds!

Augstākā līmeņa komforts

 

Jūsu komforts ir mūsu prioritāte
 

Opel Astra Sports Tourer uzlādējamais hibrīds palutinās Jūsu muguru ar ergonomisku AGR kvalitātes sēdekli. Bet ar apsildes funkciju un dažādām regulēšanas iespējām, tie rūpēsies par Jūsu labsajūtu garos braucienos.

Dizains

 

Pārliecināts un stilīgs

 

Jaunais Opel Astra Sports Tourer uzlādējamais hibrīds ir unikāls. Katrā detaļā tas uzsver savu nepārprotami sportisko un pašpārliecināto attieksmi: sākot no Opel Vizor® ikoniskā priekšpuses dizaina līdz tā muskuļotajām sānu līnijām, kas piešķir jaunajam Astra Sports Tourer uzlādējamam hibrīdam tā izteikti sportisko un pārliecinošo stāju.

Savienojamība

Vienmēr savienots
 
Jaunais Opel Astra Sports Tourer uzlādējamais hibrīds Jums sniedz mūsdienīgu multimediju un precīzu navigācijas sistēmu, kas padarīs Jūsu braucienus vēl ērtākus. Savukārt OpelConnect piedāvā daudz praktisku pakalpojumu, kas palielinās drošību uz ceļa un nodrošina savienojumu ar visu. Tik daudz, ko atklāt!

Opel+ aksesuāri un vēl vairāk

 

WallBox lādētāji un citi aksesuāri

 

Jūsu Astra Sports Tourer uzlādējamā hibrīda standarta komplektācijā ietilpst uzlādes kabelis. Mēs Jums nodrošināsim labākos papildu elektromobiļu aksesuārus.