Skip To Content
Apskats un funkcijas

Jaunā Opel Astra Electric

 

 

Atbrīvojoši elektriska

 

Atklājiet jauno Opel Astra Electric! Aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām, drosmīgu un modernu Opel Astra dizainu un tagad ar 100% elektriskās piedziņas veiktspēju.


Līdz 418 km*
 Autonomija (pēc WLTP)
26 min
Uzlāde līdz 80%
156 ZS
Veiktspēja


Novatoriska ikona

Jaunais Opel Astra Electric norāda ceļu uz jaunu ēru. Pateicoties uzlabotajai, pilnībā elektriskajai piedziņas tehnoloģijai, tas piedāvā atbildīgu veiktspēju un daudz braukšanas prieka bez emisijām. Īstas vācu inženierijas modelis.

Izvēlieties to savā iecienītākajā krāsā


Apskatīt salonu


E-mobilitāte

Brauciet tālāk, uzlādējiet ātrāk
 

Pārejat uz elektromobili? Lielisks lēmums!

Ar vairāk nekā 400 km autonomiju un 11 kW iebūvēto lādētāju standarta aprīkojumā – jaunais Opel Astra Electric piedāvā vislabāko.

Uzziniet, kādas priekšrocības sniedz jaunais Astra Electric!

Drošība

Tehnoloģijas, kas aizsargā

 

Jaunais Opel Astra Electric ir aprīkots ar viedām sistēmām, kas izstrādātas, lai atvieglotu braukšanu un nodrošinātu Jūsu drošību.

Augstākā līmeņa komforts

Jūsu komforts ir mūsu prioritāte
 

Opel Astra Electric uzlādējamais hibrīds palutinās Jūsu muguru ar ergonomisku AGR kvalitātes sēdekli. Bet ar apsildes funkciju un dažādām regulēšanas iespējām, tie rūpēsies par Jūsu labsajūtu garos braucienos.

Dizains

Pārliecināts un stilīgs

 

Jaunais Opel Astra Electric ir unikāla. Katrā detaļā tā uzsver savu nepārprotami sportisko un pašpārliecināto attieksmi: sākot no Opel Vizor® ikoniskā priekšpuses dizaina līdz tās muskuļotajām sānu līnijām, kas piešķir jaunajai Opel Astra Electric tā izteikti sportisko un pārliecinošo stāju.

Savienojamība

Vienmēr savienots
 
Jaunais Opel Astra Electric Jums sniedz mūsdienīgu multimediju un precīzu navigācijas sistēmu, kas padarīs Jūsu braucienus vēl ērtākus. Savukārt OpelConnect piedāvā daudz praktisku pakalpojumu, kas palielinās drošību uz ceļa un nodrošina savienojumu ar visu. Tik daudz, ko atklāt!

Opel+ aksesuāri un vēl vairāk

WallBox lādētāji un citi aksesuāri

 

Jūsu Opel Astra Electric standarta komplektācijā ietilpst uzlādes kabelis, bet ar Opel oriģinālajiem aksesuāriem un FlexCare pakalpojumiem Jums ir visas iespējas pielāgot Astra Electric tieši savām vēlmēm un ikdienas vajadzībām.