Skip To Content
Apskats
Vivaro-e

 

Jaunais Vivaro Electric ir augstākās kvalitātes izvēle visiem uzņēmumiem, kas izvirza visaugstākās prasības savam darbam un savam autoparkam. Tas piedāvā Jūsu biznesam nepieciešamo elastību, nodrošina maksimālu efektivitāti ikdienas un tas ir 100% elektrisks. Ar bezkompromisa raksturu un bezizmešu braukšanu jaunais Vivaro Electric ir ideāli piemērots gan pilsētvidei, gan ārpus tās. Pieejams 2 garuma versijās un ar 2 akumulatora jaudām, un autonomiju līdz 352 km (pēc WLTP).(i) Enerģijas patēriņš (komb.) 23,7 - 26,2 kWh/100 km; CO2 emisijas 0 g/km; autonomija (komb.) no 316 km līdz 352 km (atkarībā no aprīkojuma versijas). Norādītās autonomijas un jaudas patēriņa vērtības atbilst WLTP testa procedūrai. Tās var atšķirties atkarībā no faktiskajiem lietošanas apstākļiem un dažādiem faktoriem, piemēram, kā: braukšanas ātrums, apsildes līmenis, braukšanas stils un ārējā gaisa temperatūra. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar dīleri. 

 
 
 
352 km (WLTP)
Maks. elektriskā autonomija
6.6 m3
Maks. kravas tilpums
1263 kg
Maks. kravnesība

Uzticams sabiedrotais 

 
Ar plašu un daudzpusīgu salonu, lielisku kravnesību un uzticamo akumulatoru jaunais Vivaro Electric būs ideāls komandas biedrs katrā uzņēmumā.
E-tehnoloģijas
Autonomija un uzlāde

 

Pārejat uz elektromobili? Lielisks lēmums, un mēs ceram, ka Jums patiesi patiks!

 

Priekšrocības runā pašas par sevi: jaunais Vivaro Electric ir efektīvs, ilgtspējīgs un uz nākotni orientēts. Citiem vārdiem sakot – ideāls risinājums Jūsu biznesam.

Daudzpusība
Furgons, kas strādā Jūsu labā

 

Pielāgojiet jauno Vivaro Electric atbilstoši savām profesionālajām prasībām un izvēlieties piemērotāko virsbūves garumu un aprīkojumu.

 

Jūsu priekšrocība? Optimāli darba rezultāti un laimīgāki klienti, 100% bez emisijām un gandrīz bez trokšņa.

Kravnesība
Pārvadājiet itin visu

 

Kravnesība un izmēri ir svarīgi, bet tāds papildu aprīkojums kā divas elektroniski vadāmas sānu slīddurvis un vai 12V pieslēgvietas sniedz vēl vairāk.

 

Tāpēc jaunais Vivaro Electric ir ideāls sabiedrotais jebkura uzdevuma paveikšanā – gan darbam šaurās iekšpagalmos, gan darbā, kur trūkst elektrības kontaktligzdu.

Savienojamība
Ziniet, kurp dodaties

 

Jaunais Vivaro Electric piedāvā modernāko informācijas un izklaides sistēmu un precīzu navigāciju, savukārt OpelConnect nodrošina praktiskus pakalpojumus, kas padarīs Jūsu braucienus vēl ērtākus.

 

Esiet pārliecināti, ka Jūs un Jūsu komanda ir drošībā un uz pareizā ceļa.

Mobilais birojs
Strādājiet jebkur

 

Klēpjdators vairs nav jābalansē klēpī: pārveidojiet savu jauno Vivaro Electric par biroju uz riteņiem un virziet savu biznesu uz nākotni.

Drošība un atbalsts vadītājam
Drošība pirmajā vietā

 

Jūsu darbinieki, furgons un krava ir pelnījuši aizsardzību. Jaunā Vivaro Electric uzlabotās funkcijas un modernās sistēmas palīdz novērst negadījumus un atvieglo braukšanu, nodrošinot, ka Jūsu bizness ne tikai brauc labāk, bet arī drošāk.

Opel+ aksesuāri un vēl vairāk
WallBox lādētāji, kabeļi un citi aksesuāri

 

Elektroenerģija ir ne tikai jaunā Vivaro Electric dzinējspēks, bet arī Jūsu biznesa veiksmes faktors – tāpēc Opel Vivaro Electric standarta aprīkojumā jau ietilpst uzlādes kabelis.

 

Lai vēl vairāk palielinātu Jūsu produktivitāti, šeit esam apkopojuši labākos papildu aksesuārus elektromobiļiem. Uzziniet, kas var noderēt tieši Jums!


Uzzināt vairāk

WallBox

Iegūstiet visu nepieciešamo informāciju par WallBox lādētājiem un uzlādes risinājumiem mājās mūsu e-mobilitātes centrā.

Uzlāde un autonomija

Mūsu e-mobilitātes centrā ir daudz noderīgas informācijas par uzlādi un autonomiju. Apskatiet jau tagad!

Finansējums un atbalsts

Lielākā daļa valstu piedāvā atbalstu elektromobiļu iegādei. Mums ir visa Jums nepieciešamā informācija!